رییس مرکز پویانمایی صبا تغییر کرد + پله: مارادونا فقط پای چپ فوق‌العاده ای داشت – خانه ریاضیات

خبرگزاری مهر: توجه به فرهنگ غنی اسلامی-ایرانی اصلی ترین  ماموریت این مرکز در حکم معاون رییس سازمان در امور سیماست
میرباقری  از زحمات مرتضی شمسی در طول مدیریت  این مرکز قدر دانی کرد.

خبرگزاری مهر: توجه به فرهنگ غنی اسلامی-ایرانی اصلی ترین  ماموریت این مرکز در حکم معاون رییس سازمان در امور سیماست.
وی همچنین استفاده بهینه از ظرفیت فکری، هنری و فنی بخش خصوصی را از اولویت های تولید تور شیراز زمینی انیمیشن دانست و خواستار توجه جدی به فرهنگ غنی  اسلامی و ایرانی، سبک زندگی اسلامی و ایرانی و نیز شناساندن  قهرمانان  اسلامی و ایرانی به کودکان و نوجوانان  در قالب پویانمایی شد.

تولید شخصیت های جدید پویانمایی و کوشش برای شاخص (برند) شدن آنها از دیگر نکاتی است که معاون سیما بر آن تاکید کرده  و تقویت مزیت اقتصادی برندها یکی از وظایف این مرکز دانست. وی همچنین افزایش حجم  تولید انیمیشن تور زمینی اصفهان داخلی و تغییر نسبت سهم آثار داخلی به خارجی در شبکه های سیما را از اهم وظایف مرکز دانست.

همچنین میرباقری بر بهره گیری از نظرات متخصصان تعلیم و تربیت اسلامی و اهل هنر معرفت، و سود جستن از فناوری  نوین انیمشن سازی در تولید برنامه هایی فاخر و تاثیر گذار تاکید کرده و خواستار تدوین برنامه پنج ساله مرکز با توجه به «افق رسیدن مرکز صبا به عنوان قطب  تولید و انیمیشن در منطقه و تاثیر گذار  در تور تبریز زمینی جهان شد.

——————-

ورزش سه: پله با انتخاب فیفا به عنوان بهترین بازیکن قرن بیستم معرفی شد؛ در حالی که هنوز هم بسیاری مارادونا را برتر از او می دانند
پله سه جام جهانی را با برزیل فتح کرد و مارادونا هم یک تنه آرژانتین را فاتح جام جهانی 1986 کرد. مارادونا در یکی از مصاحبه های اخیر خود از مقایسه با پله عصبی شد، چرا که همواره خودش را بهتر از پله می داند.

پله: مارادونا فقط پای چپ فوق‌العاده ای داشت

پله تور قشم لحظه آخری در مورد مقایسه خود با مارادونا گفت:« نمی توانم توضیح بدهم چرا مارادونا نگران این موضوع است. همیشه گفته ام که او یکی از بهترین های تاریخ است؛ ولی ما نمی توانیم بگوییم که مارادونا ضربات خوبی با پای راستش می زد یا سرزن خوبی بود. او فقط پای چپ فوق العاده تور ارزان تایلند ای داشت. از نظر من مارادونا بازیکن بزرگی است؛ ولی نمی تواند با من مقایسه شود.

البته الان دوستان نزدیکی هستیم و برخی مواقع به شوخی به او می گویم که وقتی می توانی به سطح من برسی که بیش از 1000 گل بزنی و او هم می گوید که الان دیگر نمی توانم، ولی این موضوع مهمی نیست!»

مقایسه بین مارادونا و پله همیشه وجود داشته است. آرژانتینی ها مارادونا را بهترین و برزیلی ها هم پله را بهترین می تور خارجی ارزان دانند.

ورزش سه: پله با انتخاب فیفا به عنوان بهترین بازیکن قرن بیستم معرفی شد؛ در حالی که هنوز هم بسیاری مارادونا را برتر از او می دانند.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *