حاضر به مبادله هری کین و رونالدو نیستم! + حضور 2 فیلم کوتاه ایرانی در جشنواره «کانزاس» – خانه ریاضیات

ورزش سه: یان فرتونگن، مدافع بلژیکی تاتنهام به مقایسه رونالدو و هری کین 2 ستاره گلزن رئال و تاتنهام پرداخت.

در آستانه دیدار حساس تاتنهام برابر کهکشانی ها در ومبلی، فرتونگن علیرغم تمجید از رونالدو ادعا کرد هری کین بهترین مهاجم نوک حال حاضر اروپاست
در آستانه دیدار حساس تاتنهام برابر کهکشانی ها در ومبلی، فرتونگن علیرغم تمجید از رونالدو ادعا کرد هری کین بهترین مهاجم نوک حال حاضر اروپاست.

اما برای من هری کین یکی از بهترین شماره 9 های اروپا و شاید بهترین آنهاست. هری کین هر هفته کیفیت خود را نشان می دهد و من حاضر نیستم او را با هیچ بازیکنی حتی رونالدو عوض کنم.”

ما باید به رونالدو به خاطر دستاوردهایش و هر آنچه موفق به فتح آن شده احترام بگذاریم. رونالدو هنوز سطح بالایی داشته و به درخشش خود ادامه می دهد.

فرتونگن گفت: “رونالدو و هری کین هر 2 بازیکنانی باورنکردنی هستند و هرکدام از آنها ویژگی های منحصر به فرد خودشان را دارا هستند.

ورزش سه: یان فرتونگن، مدافع بلژیکی تاتنهام به مقایسه رونالدو و هری کین 2 ستاره گلزن رئال و تاتنهام پرداخت.

——————-
خبرگزاری مهر: ششمین دوره جشنواره بین المللی فیلم «کانزاس» ۳ تا ۹ نوامبر برابر با ۱۲ الی ۱۸ آبان در آمریکا برگزار می شود که امسال میزبان ۲ فیلم کوتاه از ایران با عنوان های «خوابگرد» و «ایکی» است
فیلم کوتاه «خوابگرد» ساخته بهنام عافیت در تاریخ ۳ نوامبر و انیمیشن کوتاه «ایکی» ساخته پرستو کاردگر در تاریخ ۹ نوامبر به نمایش در می آید.

«خوابگرد» داستان دکتر آن‌کال بیمارستان است که نیمه‌شب برای مداوای یک بیمار اورژانسی به بیمارستان می‌رود.

خبرگزاری مهر: ششمین دوره جشنواره بین المللی فیلم «کانزاس» ۳ تا ۹ نوامبر برابر با ۱۲ الی ۱۸ آبان در آمریکا برگزار می شود که امسال میزبان ۲ فیلم کوتاه از ایران با عنوان های «خوابگرد» و «ایکی» است.
داستان انیمیشن «ایکی» درباره سرزمینی است که مردم آن سرهایی شبیه مکعب روبیک حل شده دارند، اما بچه‌ای در این سرزمین هست که با همه متفاوت است و مکعب روبیک او حل نشده باقی مانده است.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *