شکست خانگی دانشگاه آزاد مقابل پتروشیمی + بهاروند: صدا و سیما با فدراسیون فوتبال تعامل ندارد – خانه ریاضیات

خبرگزاری تسنیم: در مهم‌ترین بازی هفته که در سالن حکیمیه تهران برگزار شد، پتروشیمی بندر امام با اختلاف 19 امتیاز بر میزبان خود دانشگاه آزاد غلبه کرد
پالایش نفت آبادان 80 –  نیروی زمینی 71

نتایج دیدارهای هفته جاری لیگ برتر بسکتبال به شرح زیر است:

شهرداری تبریز در خوزستان بر پدافند غلبه کرد و نفت آبادان موفق به شکست نیروی زمینی شد. در آخرین بازی نیز، یس‌آل گرگان در خانه از مهرام تهران شکست خورد.

با این نتایج پتروشیمی با 8 و شهرداری تبریز با 7 امتیاز در رده‌های اول و دوم ایستادند.

شهرداری گرگان: استراحت

پدافند رعد خوزستان 46 – شهرداری تبریز 93

دانشگاه آزاد اسلامی 69 – پتروشیمی بندر امام 88

خبرگزاری تسنیم: در مهم‌ترین بازی هفته که در سالن حکیمیه تهران برگزار شد، پتروشیمی بندر امام با اختلاف 19 امتیاز بر میزبان خود دانشگاه آزاد غلبه کرد. بهنام یخچالی با کسب 23 امتیاز و ارسلان کاظمی با 13 امتیاز و 10 ریباند، موثرترین بازیکنان پتروشیمی بودند. عرفان نساج‌پور نیز 14 امتیاز و 8 ریباند برای دانشگاه آزاد به دست آورد.

 یس آل گرگان 72 – مهرام تهران 89

——————-

خبرگزاری تسنیم: حیدر بهاروند پس از دیدار تیم‌های پرسپولیس و استقلال که به پیروزی یک بر صفر شاگردان برانکو انجامید، گفت: بازی بدی نبود و جمعیت خوبی به ورزشگاه آمده بودند

خبرگزاری تسنیم: حیدر بهاروند پس از دیدار تیم‌های پرسپولیس و استقلال که به پیروزی یک بر صفر شاگردان برانکو انجامید، گفت: بازی بدی نبود و جمعیت خوبی به ورزشگاه آمده بودند. این مسابقه هیجان داشت و هر دو تیم بازی خوبی ارائه دادند. در مجموع بازی یک طرفه نبود. 

وی در پاسخ به این پرسش که آیا در دربی‌های بعد هم بلیت‌فروشی به باشگاه‌ها محول خواهد شد یا خیر، اظهار داشت: فعلا که بلیت‌فروشی به باشگاه‌ها واگذار شده و در آینده هر اتفاقی بیفتد اعلام می‌کنیم. 

بهاروند در این مورد که آیا اگر بخش‌های خبری هم با بازیکنان مصاحبه‌ای کنند سازمان لیگ واکنشی نشان خواهد داد یا خیر، تصریح کرد: قرار شد هر موردی که درباره فوتبال باشد پیگیری شود. 

وی در خصوص همکاری شرکت برهان‌مبین برای بلیت‌فروشی مسابقات خاطرنشان کرد: برهان‌مبین بلیت‌فروشی را به باشگاه واگذار کرده اما این شرکت هم مسائل خودش را دارد. 

رئیس سازمان لیگ فوتبال در خصوص تعامل سازمان صداوسیما با فدراسیون فوتبال تصریح کرد: سازمان صداوسیما با فدراسیون فوتبال تعاملی ندارد و همین باعث شد از ورود دوربین‌های مختلف صداوسیما به ورزشگاه جلوگیری کنیم. تنها اجازه ورود دوربین پخش مستقیم را دادیم که آن هم به خاطر مردم بود. 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *