غیبت مشکوک اینیستا در تمرین بارسلونا + مرگ دختر 2 ساله در چاه توالت – خانه ریاضیات

ورزش سه: در آستانه برگزاری دیدار رفت سوپرکاپ اسپانیا که 30 دقیقه بامداد دوشنبه هفته آینده به وقت ایران در ورزشگاه نوکمپ میان بارسلونا و رئال مادرید برگزار می‌شود، آندرس اینیستا از شرکت در تمرینات بارسا خودداری کرد
امروز اسکیتا، دروازه‌بان ذخیره بارسلونا و کارلس آلنیا، هافبک جوان این تیم که هر دو در تیم دوم باشگاه بازی می‌کنند، زیر نظر والورده به تمرین پرداختند.

بازی برگشت سوپرکاپ اسپانیا به میزبانی بارسلونا و بازی برگشت آنها سه روز بعد (بامداد پنجشنبه) در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو برگزار می‌شود.

 علاوه بر او رافینیا و توماس فرمائلن نیز در تمرینات شرکت نکردند و این در حالی است که گفته می‌شود دلیل غیبت آنها مصدومیت نبوده است.

ظاهراً کاپیتان بارسلونا با اجازه ارنستو والورده، سرمربی بارسلونا در تمرینات امروز آبی‌و‌‌اناری‌‌ها شرکت نکرده است. احتمالا دلیل غیبت او مساله ای شخصی بوده و مسلما مصدوم نبوده است.

ورزش سه: در آستانه برگزاری دیدار رفت سوپرکاپ اسپانیا که 30 دقیقه بامداد دوشنبه هفته آینده به وقت ایران در ورزشگاه نوکمپ میان بارسلونا و رئال مادرید برگزار می‌شود، آندرس اینیستا از شرکت در تمرینات بارسا خودداری کرد.

غیبت مشکوک اینیستا در تمرین بارسلونا

——————-
خبرگزاری فارس: روز گذشته یک دختر 2 ساله اهل دارخوین از توابع شادگان در چاه توالت سقوط کرد.

خانواده این کودک به همراه اهالی منطقه پس از ساعت‌ها جستجو امروز صبح جسد بی‌جان و کوچک این کودک خردسال را در چاه توالت پیدا کردند
گفتنی است که مردم دارخوین به علت نبود سیستم فاضلاب، از روش قدیمی چاه توالت و جوی آب استفاده می‌کنند.

خبرگزاری فارس: روز گذشته یک دختر 2 ساله اهل دارخوین از توابع شادگان در چاه توالت سقوط کرد.
نبود سیستم فاضلاب در دارخوین از مشکلات اساسی و اصلی این منطقه است.

این مساله روشی غیر بهداشتی و خطرناک است سال‌هاست مردم این منطقه را رنج می‌دهد و علی‌رغم تمام مشکلات هنوز تدبیری برای رفع این معضل بهداشتی از سوی مسؤولان منطقه اندیشیده نشده است.

خانواده این کودک به همراه اهالی منطقه پس از ساعت‌ها جستجو امروز صبح جسد بی‌جان و کوچک این کودک خردسال را در چاه توالت پیدا کردند.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *