«تماشاچی» جایزه گرفت + ترامپ: فرصت کره شمالی رو به اتمام است – خانه ریاضیات

خبرگزاری مهر: انیمیشن «تماشاچی» ساخته شیدا کاشی برنده جایزه بهترین انیمیشن کوتاه از جشنواره «سینماوی» اوکراین شد
عوامل تولید این انیمیشن عبارتند از طراح بک گراند: سالومه گل نراقی، طراح کاراکتر: بیتا علی آبادی، ریگ: آزاد صادقی، انیمیت: شهریار بیرانوند، موسیقی: حمید پاکدل و صداگذار: نیما جاویدی و طراح پوستر: بیتا علی آبادی.

خبرگزاری مهر: انیمیشن «تماشاچی» ساخته شیدا کاشی برنده جایزه بهترین انیمیشن کوتاه از جشنواره «سینماوی» اوکراین شد.
سومین دوره این جشنواره از ۱ تا ۴ نوامبر در اوکراین برگزار شد.

«تماشاچی» جایزه گرفت 

این فیلم کوتاه پیش از این جایزه بهترین انیمیشن کوتاه جشنواره Sobytie روسیه را نیز دریافت کرده بود. سومین جشنواره Sobytie در سه بخش تئاتر، فیلم کوتاه و فوتوآرت از تاریخ ۱ تا ۴ اکتبر برابر با ۹ تا ۱۲ مهر برگزار شد.
——————-
خبرگزاری فارس: «دونالد ترامپ» رئیس‌جمهور آمریکا که در ادامه سفر آسیایی خود در چین به سر می‌رود، بار دیگر به مسئله «پیونگ‌یانگ» پرداخت و گفت که زمان برای تعامل با کره شمالی رو به اتمام است
خبرگزاری فارس: «دونالد ترامپ» رئیس‌جمهور آمریکا که در ادامه سفر آسیایی خود در چین به سر می‌رود، بار دیگر به مسئله «پیونگ‌یانگ» پرداخت و گفت که زمان برای تعامل با کره شمالی رو به اتمام است.
ترامپ بار دیگر به لفاظی‌های پیشین خود علیه کره شمالی ادامه داد و گفت: «تمامی کشورهای مسئول باید با یکدیگر تسلیح، تأمین منابع مالی و حتی تجارت با رژیم مرگبار کره شمالی را متوقف کنند».

وی اینگونه ادامه داد: «ما به توافق رسیدیم که رویکردهای شکست‌خورده گذشته را تکرار نکنیم. ما بر لزوم اجرای کامل تمامی قطعنامه‌های شورای امنیت درباره کره شمالی و افزایش فشارهای اقتصادی به این کشور تا زمانیکه کره شمالی مسیر خطرناک را کنار بگذارد، تأکید کردیم».

بنا به گزارش شبکه «سی ان ان»، ترامپ در این کنفرانس خبری به تعهد واشنگتن و پکن برای خلع هسته‌ای کامل کره شمالی تأکید کرد و گفت: «امروز جهان نظاره‌گر ما است. ما امروز با رئیس‌جمهور شی (جین پینگ) در خصوص تعهد کامل به خلع سلاح هسته‌ای کامل کره شمالی بحث و گفت‌وگو کردیم».

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *