رئال مادرید از پیشرفت من بسیار خوشحال است + تصادف در کاظمین؛ مرگ یک زائر ایرانی – خانه ریاضیات

ورزش سه: مارتین اودگارد، ستاره نروژی هیرنفین در مورد امکان بازگشت به رئال مادرید در تابستان سال بعد صحبت کرد.

 در هفته های گذشته اخباری شنیده که مدیران رئال مادرید قصد دارند شرایط بازگشت مارتین اودگارد ستاره جوان و نروژی که در حال حاضر به صورت قرضی در تیم هیرنفین هلند بازی می کند را فراهم کنند؛ اما اودگارد این اتفاق را به تابستان بعد موکول کرد
اودگارد گفت: “رئال مادرید از پیشرفت من بسیار خوشحال است. آنها معتقدند که من عملکرد خوبی دارم که این موضوع رضایت بخش است.

اما من امکان بازگشت به رئال در ماه ژانویه را در ذهن ندارم و تمایل دارم تابستان سال بعد دوباره راهی مادرید شوم. من فکر می کنم سالهای خوبی در انتظارم است، گرچه من دوران حرفه ای زیادی پیش رو دارم و گاهی اوقات این چیزی است که شما فراموش کرده اید که من در سن خیلی جوانی فعالیت خود را آغاز کرده ام.”

ورزش سه: مارتین اودگارد، ستاره نروژی هیرنفین در مورد امکان بازگشت به رئال مادرید در تابستان سال بعد صحبت کرد.

 در هفته های گذشته اخباری شنیده که مدیران رئال مادرید قصد دارند شرایط بازگشت مارتین اودگارد ستاره جوان و نروژی که در حال حاضر به صورت قرضی در تیم هیرنفین هلند بازی می کند را فراهم کنند؛ اما اودگارد این اتفاق را به تابستان بعد موکول کرد.

رئال مادرید از پیشرفت من بسیار خوشحال است

——————-
خبرگزاری ایسنا: مدیرکل عتبات سازمان حج از مرگ یک زائر ایرانی در سانحه تصادفی در جاده کاظمین _بغداد و جراحت 2 زائر ایرانی دیگر خبر داد
نظافتی پیش از این اعلام کرده بود: از ابتدای مراسم پیاده روی تا کنون ٥٠ زائر جان خود را از دست داده‌اند.

به گفته وی؛ اسامی مجروحان این حادثه به این ترتیب است؛ پروین رئوفی و بلقیس جوهری که از طریق آمبولانس هلال احمر به مرز شلمچه انتقال داده شدند.

محسن نظافتی _ مدیرکل عتبات عالیات سازمان حج و زیارت با اعلام این خبر به ایسنا، گفت: این حادثه بر اثر برخورد دو دستگاه ون و وانت در منطقه محمودیه بین کاظمین و بعداد اتفاق افتاد که بر اثر آن یک زائر به نام ” عباس قلی گلستانی نسب” جان خود را از دست داد و 2 تن دیگر مجروح شدند که هم اکنون پیگیری‌ها برای انتقال پیکر زائر درگذشته به کشور درحال انجام است.

خبرگزاری ایسنا: مدیرکل عتبات سازمان حج از مرگ یک زائر ایرانی در سانحه تصادفی در جاده کاظمین _بغداد و جراحت 2 زائر ایرانی دیگر خبر داد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *