شکست سنگین چلسی؛ پایان کارِ کونته در لندن؟ + ورود مجلس به فروش بلیت های فیلم فجر – خانه ریاضیات

ایسنا: در آخرین دیدار هفته جاری لیگ برتر انگلیس یک بازی برگزار شد که در آن چلسی که برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان تلاش می‌کند، به مصاف واتفورد رفت
واتفورد نیز با ۳۰ امتیاز در رده یازدهم جدول باقی ماند.

ایسنا: در آخرین دیدار هفته جاری لیگ برتر انگلیس یک بازی برگزار شد که در آن چلسی که برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان تلاش می‌کند، به مصاف واتفورد رفت.

با این نتیجه، چلسی جایگاه سوم جدول را از دست داد و به رده چهارم سقوط کرد.

این دیدار در نهایت با نتیجه ۴ بر یک به سود واتفورد تمام شد تا چلسی در کورس کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا دچار لغزش شود.

این پایان کار نبود و واتفورد در ۱۰ دقیقه توسط داریل یانمات (۸۴)، جرارد دلوفو (۸۸) و روبرتو پریرا (۱+۹۰) به گل رسید تا شکست سنگینی به چلسی تحمیل شود.

با اخراج تیمو باکایوکو در دقیقه ۳۴، کار برای چلسی سخت‌تر شد و تروی دینی در دقیقه ۴۲ گل نخست واتفورد را از روی نقطه پنالتی زد اما ادن هازار توانست در دقیقه ۸۲ بازی را به تساوی کشاند.

——————-

خبرگزاری ایرنا: رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی اعلام کرد: کمیسیون فرهنگی به موضوع فروش بیش از حد بلیت جشنواره فیلم فجر به ارگان‌ها ورود می‌کند و از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گزارشی در این زمینه خواهد خواست
جمشید جعفرپور با اشاره به اعتراض برخی هنرمندان به نحوه توزیع بلیت‌های جشنواره فجر گفت: کمیسیون فرهنگی مجلس با توجه به اعتراض برخی هنرمندان در زمینه فروش بلیت، از وزارت ارشاد در این زمینه گزارش می‎خواهد تا مشخص شود چه تعداد بلیت به نهادها و دستگاه‌های خاص داده شده و چه تعداد بلیت فروخته شده است.

به گزارش خانه ملت، رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس ادامه داد: در حال حاضر با توجه به اینکه هنوز جشنواره به پایان نرسیده نمی‌توان قضاوت درستی از نحوه توزیع بلیت فروشی داشت و ممکن است برخی از این اعتراضات خلاف واقع و برای تأثیرگذاری روی فضای جشنواره باشد.

خبرگزاری ایرنا: رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی اعلام کرد: کمیسیون فرهنگی به موضوع فروش بیش از حد بلیت جشنواره فیلم فجر به ارگان‌ها ورود می‌کند و از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گزارشی در این زمینه خواهد خواست.

نماینده مردم لارستان، خنج و گراش در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه قطعا بلیت‌های فروخته نشده و اهدایی به مقامات، نهادها و دستگاه‌های خاص در نتیجه آرای مردمی که در جشنواره فیلم فجر این جایزه بسیار اهمیت دارد، تأثیرگذار است، افزود: چنانچه نسبت نامتعارفی بین فروش بلیت و بلیت های اهدایی وجود داشته باشد، دبیر جشنواره فجر باید در این زمینه توضیح دهد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *