منچسترسیتی به قهرمانی نزدیک شد + توکلی: نباید آنقدر در برجام، انتظار ایجاد می‌کردند – خانه ریاضیات

خبرگزاری مهر: تیم های فوتبال تاتنهام و منچستر یونایتد حساس ترین بازی هفته بیست و پنجم رقابتهای لیگ برتر انگلیس را چهارشنبه شب در ورزشگاه ومبلی برگزار کردند که در پایان تیم تاتنهام ۲ بر صفر برنده شد
شاگردان گواردیولا با این برد خانگی جمع امتیازات خود را در صدر جدول رده بندی به ۶۸ رساند و از رقبا کاملا فاصله گرفتند.

اتفاق ویژه این بازی گلی بود که کریستین اریکسن در ثانیه یازده بازی وارد دروازه منچستر یونایتد کرد. این دومین گل سریع تاریخ لیگ برتر انگلیس بود. بر اساس آمارها منچستر یونایتد سریع‌ترین گل خود را در تاریخ لیگ برتر دریافت کرد.

خبرگزاری مهر: تیم های فوتبال تاتنهام و منچستر یونایتد حساس ترین بازی هفته بیست و پنجم رقابتهای لیگ برتر انگلیس را چهارشنبه شب در ورزشگاه ومبلی برگزار کردند که در پایان تیم تاتنهام ۲ بر صفر برنده شد.

فرناندینیو (۲۰)، کوین دی بروینه (۶۸) و گل های تیم منچستر سیتی را در این مسابقه به ثمر رساندند.

تیم تاتنهام با این برد ۴۸ امتیازی شد و به دو امتیازی لیورپول رسید.

در دقیقه ۲۸ نیز فیل جونز مدافع تیم منچستر یونایتد به اشتباه دروازه خود را گشود.

در دیگر دیدار همزمان تیم منچستر سیتی در ورزشگاه اتحاد به مصاف وست برومویچ رفت و این تیم را با نتیجه ۳ بر صفر شکست داد.

——————-
خبرگزاری ایسنا:‌ عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه نباید در مساله برجام تا این حد انتظار در بین مردم ایجاد می‌کردیم، گفت: رهبری همواره تاکید داشتند که ما نباید فریب دشمن را بخوریم
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در پاسخ به این سوال که آقای عراقچی گفته که ارتقاء موقعیت منطقه‌ای ایران ناشی از برجام است، گفت: من این نظر آقای عراقچی را قبول ندارم و این جزء آن دسته از اغراق‌هایی است که می‌کنند البته مذاکرات بی‌تاثیر نبوده اما آنچه این راه را باز کرد مجاهدت و مقاومت بود.

خبرگزاری ایسنا:‌ عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه نباید در مساله برجام تا این حد انتظار در بین مردم ایجاد می‌کردیم، گفت: رهبری همواره تاکید داشتند که ما نباید فریب دشمن را بخوریم.
احمد توکلی عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در حاشیه مراسم چهلمین روز درگذشت آیت‌الله حائری شیرازی که در مسجد امام صادق (ع) برگزار شد، در جمع خبرنگاران با بیان اینکه در برجام ما به دنبال همه آنچه که بوده‌ایم به دست نیاورده‌ایم، گفت: دولت نباید در مساله برجام تا این حد انتظار ایجاد می‌کرد. ما در مذاکرات با یک دشمن مکار طرف بودیم و سابقه آنها همیشه با ما بد بوده است. رهبری نیز همواره بر این موضوع تاکید داشتند که فریب دشمن را نخورید.

وی ادامه داد: دولتمردان ما امید داشتند که باقی مسائل نیز حل و فصل شود اما این انتظار واقع نشد. امروز مراوده کشور ما با سایر کشورها راحت‌تر شده اما هنوز در جابجایی پول دچار مشکل هستیم.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *