مذاکرات اردوغان و پاپ با محوریت اوضاع قدس + گام نخست شهرداری تبریز به سوی قهرمانی – خانه ریاضیات

خبرگزاری ایسنا: رئیس جمهوری ترکیه امروز (دوشنبه) با رهبر کاتولیک‌های جهان دیدار ودرخصوص پیامدهای تصمیم رئیس جمهوری آمریکا پیرامون قدس گفتگو کرد
به نقل از روسیا الیوم، رجب طیب اردوغان، رئیس جمهوری ترکیه در دیدار با پاپ فرانسیس، رهبر کاتولیک‌های جهان درمورد خطرات تصمیم آمریکا جهت انتقال سفارت آمریکا به قدس گفتگو و بر اهمیت ادامه تلاش‌ها جهت جلوگیری از اجرایی شدن این تصمیم تاکید کرد.

خبرگزاری آناتولی گزارش داد که دو طرف در نشست خود درمورد تلاش‌های مشترک برای مبارزه با تروریسم گفتگو و بر اشتباه بودن ربط دادن ادیان به مقوله تروریسم تاکید کردند.

خبرگزاری ایسنا: رئیس جمهوری ترکیه امروز (دوشنبه) با رهبر کاتولیک‌های جهان دیدار ودرخصوص پیامدهای تصمیم رئیس جمهوری آمریکا پیرامون قدس گفتگو کرد.
دو طرف در نشست خود بر لزوم حفظ وضعیت قدس که قطعنامه‌های سازمان ملل و قوانین بین المللی آن را مشخص کرده است، تاکید کردند.

رهبر کاتولیک‌های جهان در این نشست تاکید کرد که راهکار تشکیل دو کشور را تایید می‌کند که بر اساس آن توافقی میان دو طرف اسرائیلی و فلسطینی درمورد وضعیت نهائی قدس در چارچوب روند صلح حاصل می‌شود.

——————-

خبرگزاری تسنیم: تیم شهرداری تبریز در نخستین بازی از دیدارهای فینال لیگ برتر بسکتبال مقابل میهمان خود مهرام تهران با نتیجه 85 بر 82 به پیروزی رسید

جاکوب پولن 38 امتیاز و آرنت مولتری 23 امتیاز و 18 ریباند برای مهران به دست آوردند.

نتایج کوارترهای این بازی 21 بر 20، 17 بر 29، 24 بر 20 و 20 بر 16 بود.

بازی دوم دو تیم، فردا سه‌شنبه ساعت 16 مجدداً در تبریز برگزار خواهد شد. فینال لیک برتر بسکتبال به صورت 3 پیروزی از 5 بازی انجام می‌شود.

روزبه ارغوان 18 امتیاز و 7 ریباند، هروویه پولیکو 18 امتیاز و 5 ریباند، اصغر کاردوست 11 امتیاز و 10 ریباند و جردن دومینیک 18 امتیاز و 11 ریباند برای شهرداری تبریز کسب کردند. 

خبرگزاری تسنیم: تیم شهرداری تبریز در نخستین بازی از دیدارهای فینال لیگ برتر بسکتبال مقابل میهمان خود مهرام تهران با نتیجه 85 بر 82 به پیروزی رسید.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *