جلسه دادگاه «یاشار سلطانی» برگزار نشد + عریقات خطاب به هیلی: خفه شو! – خانه ریاضیات

خبرگزاری ایسنا: صبح امروز قرار بود سومین جلسه رسیدگی به پرونده یاشار سلطانی در دادگاه انقلاب برگزار شود، که این جلسه به دلیل عدم حضور نماینده دادستان برگزار نشد
کاشانی وکیل مدافع یاشار سلطانی پیش از این به ایسنا گفته بود: صبح سه‌شنبه -17 بهمن ماه- سومین جلسه رسیدگی به پرونده موکلم برگزار می‌شود و این جلسه در ادامه رسیدگی‌های سابق به پرونده موکلم است.

 یاشار سلطانی اظهار کرد: ما در جلسه دادگاه حاضر شدیم ولی به دلیل اینکه نماینده دادستان حضور نداشت، جلسه رسیدگی تجدید وقت شد.

خبرگزاری ایسنا: صبح امروز قرار بود سومین جلسه رسیدگی به پرونده یاشار سلطانی در دادگاه انقلاب برگزار شود، که این جلسه به دلیل عدم حضور نماینده دادستان برگزار نشد.
وکیل مدافع یاشار سلطانی افزود: موضوع اتهامی پرونده مربوط به شکایت اشخاص، شهرداری و شورای شهر و همچنین مدعی‌العموم است.

——————-
خبرگزاری ایسنا: در پی اظهارات سفیر آمریکا در سازمان ملل درباره رئیس تشکیلات خودگران فلسطین، یکی از مقام‌های ارشد فلسطینی از واژه‌های تند علیه سفیر استفاده کرد و خطاب به وی گفت: خفه شو!

صائب عریقات، دیپلمات ارشد فلسطینی و رئیس هیأت فلسطینی مذاکره‌کننده عضو سازمان آزادی‌بخش فلسطین با اسرائیل به نیویورک دیلی نیوز گفت:‌ نیکی هیلی، سفیر آمریکا در سازمان ملل باید دهانش را ببندد و متوجه باشد که محمود عباس، رهبر تشکیلات خودگران فلسطین مشکل نیست
خبرگزاری ایسنا: در پی اظهارات سفیر آمریکا در سازمان ملل درباره رئیس تشکیلات خودگران فلسطین، یکی از مقام‌های ارشد فلسطینی از واژه‌های تند علیه سفیر استفاده کرد و خطاب به وی گفت: خفه شو!
عریقات ادامه داد: این اشغالگری اسرائیل و سیاست‌های آن است که مشکل‌ساز است. من نمی‌گویم که ما اشتباه نداشتیم؛ همه جوامع و هر دولتی اشتباه دارد.

صائب عریقات، دیپلمات ارشد فلسطینی و رئیس هیأت فلسطینی مذاکره‌کننده عضو سازمان آزادی‌بخش فلسطین با اسرائیل به نیویورک دیلی نیوز گفت:‌ نیکی هیلی، سفیر آمریکا در سازمان ملل باید دهانش را ببندد و متوجه باشد که محمود عباس، رهبر تشکیلات خودگران فلسطین مشکل نیست.

وی گفت: هیلی تلاش می‌کند تا با استفاده از این واژه‌ها، عباس را از قدرت دور کند. او خواستار برکناری عباس است که به صورت دموکراتیک برای این سمت انتخاب شده است. او رئیسی است که روند صلح را رهبری می‌کند و مروج اصل راه‌حل دو کشوری است. حالا این سفیر او را به فقدان مهارت و دانش متهم می‌کند و خواستار برکناری اوست.

نیکی هیلی گفته بود که عباس فاقد مهارت‌های رهبری است.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *