توقف خانگی یاران جهانبخش برابر قعرنشین + ساری ۲۱ در تهران شکست خورد – خانه ریاضیات

خبرگزاری تسنیم: یاران علیرضا جهانبخش، ملی‌پوش ایرانی که در دو بازی گذشته خود به برتری رسیده بودند، امشب (یکشنبه) در ورزشگاه خانگی آفاس در رویارویی برابر تیم انتهای جدولی رودا به تساوی 2 – 2 بسنده کردند
خبرگزاری تسنیم: یاران علیرضا جهانبخش، ملی‌پوش ایرانی که در دو بازی گذشته خود به برتری رسیده بودند، امشب (یکشنبه) در ورزشگاه خانگی آفاس در رویارویی برابر تیم انتهای جدولی رودا به تساوی 2 – 2 بسنده کردند.

گل اول این بازی روی اشتباه پاتریک، بازیکن رودا برای تیم آلکمار به دست آمد. فردریک نیز در دقیقه 36 زننده گل دوم آلکماری‌ها بود. تیم رودا نیز در دقایق 32 و 72 دروازه میزبانش را گشود.

علیرضا جهانبخش، ملی‌پوش ایرانی حضور 90 دقیقه‌ای در ترکیب تیم آلکمار داشت.

در جدول رده‌بندی 18 تیمی اردویژه هلند تیم آلکمار با 43 امتیاز سوم است و تیم رودا هم با اندوخته 16 امتیازی رتبه هفدهم را در اختیار دارد. تیم‌های پی‌اس‌وی آیندهوون (55 امتیازی) و آژاکس آمستردام (45 امتیازی) رده‌های اول و دوم جدول اردویژه هلند را به خود اختصاص داده‌اند.

——————-

خبرگزاری تسنیم: تیم بانک سرمایه در آخرین بازی خود در مرحله گروهی لیگ برتر والیبال با نتیجه 3 بر صفر مقابل میهمانش ساری 21 به پیروزی رسید تا به‌عنوان تیم نخست جدول رده‌بندی برای حضور در مرحله پلی‌آف آماده شود

مرحله پلی‌آف لیگ برتر والیبال از روز چهارشنبه 18 بهمن 1396 با حضور هشت تیم برتر آغاز خواهد شد. بازی‌ها به صورت دو پیروزی از سه بازی برگزار خواهد شد.

بانک سرمایه در سه ست متوالی این مسابقه با نتایج 25 بر 21، 25 بر 21 و 28 بر 26 بازی را به سود خود پایان داد.

تا کنون حضور تیم‌های بانک سرمایه، سایپای تهران، شهرداری تبریز، پیکان تهران، شهرداری ورامین، کاله مازندران و خاتم اردکان در مرحله پلی‌آف (یک چهارم نهایی) قطعی شده و جدال برای کسب هشتمین و آخرین سهمیه بین تیم‌های شمس تهران و هاوش گنبد خواهد بود.

خبرگزاری تسنیم: تیم بانک سرمایه در آخرین بازی خود در مرحله گروهی لیگ برتر والیبال با نتیجه 3 بر صفر مقابل میهمانش ساری 21 به پیروزی رسید تا به‌عنوان تیم نخست جدول رده‌بندی برای حضور در مرحله پلی‌آف آماده شود.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *