زمان دیدارهای تیم ملی بسکتبال در کاپ آسیا + ابراز همدردی جالب ستاره‌های فوتبال با فلینی – خانه ریاضیات

ایسنا: رقابت‌های بسکتبال کاپ آسیا از فردا به میزبانی بیروت پایتخت لبنان آغاز می‌شود که در روز نخست ۴ مسابقه انجام می‌شود اما تیم ملی ایران در این روز بازی نخواهد داشت
ایران در دومین دیدار، روز جمعه به مصاف سوریه می‌رود و یکشنبه سومین مسابقه مرحله گروهی‌اش را برابر اردن برگزار خواهد کرد.

ایسنا: رقابت‌های بسکتبال کاپ آسیا از فردا به میزبانی بیروت پایتخت لبنان آغاز می‌شود که در روز نخست ۴ مسابقه انجام می‌شود اما تیم ملی ایران در این روز بازی نخواهد داشت. طبق برنامه بازی‌های تیم ملی ایران از روز چهارشنبه آغاز خواهد شد که آسمان‌خراش‌های ایران در دیدار نخست به مصاف هند می‌روند.

*جمعه

ایران – هند، ساعت ۱۶ (به وقت محلی)، ساعت ۱۷:۳۰ (به وقت ایران)

ایران – سوریه، ساعت ۲۱ (به وقت محلی)، ساعت ۲۲:۳۰ (به وقت ایران)

ایران – اردن، ساعت ۱۸:۳۰ (به وقت محلی)، ساعت ۲۰ (به وقت ایران)

برنامه دیدارهای تیم ملی در مرحله مقدماتی به شرح زیر است:

*چهارشنبه

*یکشنبه

——————-

خبرگزاری تسنیم: صحنه برخورد شدید توپ فوتبال با صورت مروان فلینی در بازی اخیر منچستریونایتد برابر رئال مادرید در سوپرجام اروپا یکی از تصاویری بوده که بیشترین بازنشر را در شبکه‌های اجتماعی و فضای مجازی داشته و بعضاً طنزآلود بوده است
حالا گروهی از ستارگان فوتبال جهان از جمله ایکر کاسیاس، دروازه‌بان اسپانیایی پورتو، متس هوملس، مدافع آلمانی بایرن مونیخ، و اوموت بولوت ستاره فوتبال ترکیه هم با گذاشتن تصاویری از صحنه برخورد شدید توپ با صورت‌شان به فلینی نشان داده‌اند که او تنها کسی نیست که لحظه خارج شدن چهره‌شان از حالت عادی توسط عکاسان شکار شده است.

در زیر پست‌های برخی از اهالی دنیای فوتبال که در چالش موسوم به «فلاچلنج» شرکت کرده‌اند را مشاهده می‌کنید:

ابراز همدردی جالب ستاره‌های فوتبال با فلینی
ابراز همدردی جالب ستاره‌های فوتبال با فلینی
ابراز همدردی جالب ستاره‌های فوتبال با فلینی
ابراز همدردی جالب ستاره‌های فوتبال با فلینی

خبرگزاری تسنیم: صحنه برخورد شدید توپ فوتبال با صورت مروان فلینی در بازی اخیر منچستریونایتد برابر رئال مادرید در سوپرجام اروپا یکی از تصاویری بوده که بیشترین بازنشر را در شبکه‌های اجتماعی و فضای مجازی داشته و بعضاً طنزآلود بوده است.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *