برقراری محدودیت تا پایان عملیات حریق اخیر تهران + آمار جدید از آرای تماشاگران جشنواره فیلم فجر – خانه ریاضیات

خبرگزاری ایسنا: سرکلانتر سوم پلیس پیشگیری پایتخت اعلام کرد که با حضور نماینده معاونت دانشجویی و نماینده پلیس، دانشجویان می‌توانند وسایل خود را از خوابگاه دریافت کنند
خبرگزاری ایسنا: سرکلانتر سوم پلیس پیشگیری پایتخت اعلام کرد که با حضور نماینده معاونت دانشجویی و نماینده پلیس، دانشجویان می‌توانند وسایل خود را از خوابگاه دریافت کنند.
وی با بیان اینکه تا این لحظه مشکل خاصی در منطقه نیست و ساکنین در مورد سرقت اموال‌شان و یا مفقودی اموالشان به کلانتری مراجعه نکردند، گفت: با این حال ساکنین اطراف محل حادثه می‌توانند برای حل مشکلات خود به کلانتری 105 سنایی مراجعه و با سامانه 110 تماس بگیرند.

وی در پاسخ به این سوال که دانشجویان چگونه می‌توانند وسایل خود را بردارند؟، گفت: نماینده معاونت دانشجویی در محل مستقر است و دانشجویان می‌توانند با تایید نماینده معاونت دانشجویی دانشگاه و نماینده پلیس وسایل خود را بردارند.

کارخانه در پایان افزود: تا زمانی که پایان عملیات اطفاء، لکه گیری و تثبیت منطقه اعلام نشود محدودیت‌های انتظامی و ترافیکی منطقه به قوت خود باقی است.

سرهنگ علی کارخانه صبح امروز با حضور در جمع خبرنگاران با بیان اینکه از ساعات ابتدایی اعلام حریق در منطقه ماموران پلیس راهور و انتظامی در محل حاضر شدند، گفت: در راستای روان سازی ترافیک اقداماتی از سوی ماموران پلیس راهور انجام شد و این در حالیست که ماموران پلیس در بحث انتظامی نیز تمهیدات متعددی اندیشیده‌اند.

——————-

خبرگزاری مهر: نتیجه شمارش آرای فیلم های نمایش داده شده در روز ششم سی و ششمین جشنواره ملی فیلم فجر سه شنبه ۱۷ بهمن ماه، توسط ستاد انتخاب فیلم برگزیده از نگاه تماشاگران جشنواره فیلم فجر اعلام شد
«تنگه ابوقریب» به کارگردانی بهرام توکلی، «به وقت شام» به کارگردانی ابراهیم حاتمی کیا، «دارکوب» به کارگردانی بهروز شعیبی، «عرق سرد» به کارگردانی سهیل بیرقی، «لاتاری» به کارگردانی محمدحسین مهدویان، «بمب؛ یک عاشقانه» به کارگردانی پیمان معادی، «چهار راه استانبول» به کارگردانی محسن کیایی، «مغزهای کوچک زنگ زده» به کارگردانی هومن سیدی.

خبرگزاری مهر: نتیجه شمارش آرای فیلم های نمایش داده شده در روز ششم سی و ششمین جشنواره ملی فیلم فجر سه شنبه ۱۷ بهمن ماه، توسط ستاد انتخاب فیلم برگزیده از نگاه تماشاگران جشنواره فیلم فجر اعلام شد. لازم به توضیح است فهرست فیلم ها بدون اولویت است.

آمار جدید از آرای تماشاگران جشنواره فیلم فجر 

اسامی فیلم ها به شرح ذیل است:
فیلم سینمایی «سرو زیر آب» محمدعلی باشه آهنگر که در پنجمین روز از جشنواره ملی فیلم فجر در این لیست قرار داشت، در روز ششم از لیست فیلم برگزیده از نگاه تماشاگران حذف شد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *