قیمت ۵۴ قلم میوه و صیفی شب عید اعلام شد + لقب عجیب استقلالی‌ها برای مدافع جوان این تیم! – خانه ریاضیات

خبرگزاری تسنیم: قیمت انواع میوه و تره‌بار در میدان مرکزی میوه و بار تهران کشف و رعایت آن برای تمامی فروشندگان این مرکز 14 تا 20 اسفند ماه سال جاری الزامی شد
«قیمت‌های عمده فروشی فوق به منظور نظارت و کنترل قیمت عمده و خرده‌فروشی رصد و تعیین شده است و به منزله خرید از تولیدکننده نیست.

قیمت ۵۴ قلم میوه و صیفی شب عید اعلام شد

نرخ‌های اعلام شده باید از سوی تمامی فروشندگان عمده (صاحبان حجره و همکاران صنفی) رعایت و در فاکتور فروش نیز معتبر درج شود. فروشندگان باید فاکتور سربرگ‌دار (با درج قیمت واقعی) به نام صاحب حجره پس از مهر و امضا به خریدار تحویل نمایند.

درنامه‌ای که به این منظور توسط مسئولان و کارشناسان بازرسی میدان میوه وتره‌بار، اتحادیه بارفروشان، فروشندگان میوه تره‌بار و وزارت جهاد کشاورزی تهیه‌ شده، آمده است:

بارفروشان و میوه‌فروشان می‌توانند برای دریافت نرخنامه با استعلام قیمت با اتحادیه متبوع خود ارتباط برقرار کنند. نرخ ممتاز مربوط به میوه ه و تره بار دست چین و لوکس است».

قیمت‌های مذکور بر اساس استعلام روزانه از بارفروشان متعدد میدان مرکزی میوه و تره‌بار تهران و اعمال نظر کارشناسان اتحادیه بارفروشان جهاد کشاورزی و اتحادیه فروشندگان میوه و سبزی تهران کشف شده و به تایید واحدهای بازرسی و نظارت اصناف میدان مرکزی میوه و تره‌بار تهران رسیده است.

خبرگزاری تسنیم: قیمت انواع میوه و تره‌بار در میدان مرکزی میوه و بار تهران کشف و رعایت آن برای تمامی فروشندگان این مرکز 14 تا 20 اسفند ماه سال جاری الزامی شد.

——————-

خبرگزاری میزان: سیدمجید حسینی بدون شک یکی از بهترین بازیکنان استقلال در فصل جاری بوده است.

بازیکنی که فصل قبل هم عصای دست علیرضا منصوریان بود، اما خیلی دیده نشد
بازیکنی که فصل قبل هم عصای دست علیرضا منصوریان بود، اما خیلی دیده نشد. حسینی از دوران امیر قلعه‌نویی در استقلال بود، در یک بازی رباط پاره کرد تا مدتی دور از فوتبال باشد، اما خیلی زود از راه‌آهن فوتبالش را از سر گرفت.

بازیکنان استقلال به خاطر جثه و چشم‌های حسینی لقب «گودزیلا» را به او داده‌اند و کمتر کسی او را با نام خودش صدا می‌زند. البته جدا از این مسئله، حسینی یکی از بی حاشیه‌ترین بازیکنان استقلال هم هست.

خبرگزاری میزان: سیدمجید حسینی بدون شک یکی از بهترین بازیکنان استقلال در فصل جاری بوده است.

مدافع جوان استقلال که با این تیم قرارداد داشت، برگشت تا خودش را ثابت کند. حسینی امسال بدون اشتباه بوده و آنقدر خودش را نشان داد تا حتی به تیم ملی هم دعوت شود.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *