خوردن شکلات موجب تسکین بیماری روده می شود + کلوپ: هم داور ضعیف بود، هم ما بدشانس – خانه ریاضیات

خبرگزاری مهر: مصرف مواد خوراکی غنی از پروتئین نظیر شکلات، مغزیجات آجیلی، تخم مرغ، دانه ها، حبوبات، مرغ، ماست و پنیر به تسکین بیماری های روده کمک می کنند
این مواد غذایی حاوی مقدار قابل ملاحظه ای تریپتوفان- اسید آمینه مورد استفاده در ساخت پروتئین ها- هستند که تغذیه موش ها با آن، منجر به رشد سلول های ایمنی بدن و در نهایت تقویت روده شد.

خبرگزاری مهر: مصرف مواد خوراکی غنی از پروتئین تعمیرات موبایل نظیر شکلات، مغزیجات آجیلی، تخم مرغ، دانه ها، حبوبات، مرغ، ماست و پنیر به تسکین بیماری های روده کمک می کنند.

 مصرف غذاهای غنی از پروتئین مانند گردو، تخم مرغ، دانه ها، لوبیا، مرغ، ماست، پنیر و حتی شکلات ممکن است موجب تقویت محیط روده تحریک پذیر شود که می تواند به تسکین افراد مبتلا به درد شکمی و اسهال به دلیل بیماری های التهابی روده کمک کند.

یافته های این تحقیق نشان می دهد که یک رژیم اپل سنتر غذایی غنی از پروتئین، باعث ظهور سلول های ایمنی درLactobacillus reuteri  (L. reuteri ) می شود، باکتری ای که به طور معمول در روده زندگی می کند و سیستم ایمنی روده را قوی تر و کمتر التهابی می کند.

بعلاوه زمانی که تریپتوفان در خوراک موش ها دو برابر شد، تعداد این سلول ها حدود ۵۰ درصد افزایش یافت.

به گفته مارکو کالونه، سرپرست تیم تحقیق از دانشگاه واشنگتن، «یافته های ما نشان داد هر چقدر تریپتوفان تعمیر گوشی در رژیم غذایی موش ها بیشتر بود، آنها دارای سلول های ایمنی بیشتری بودند.»

تیم تحقیق موشهای را که از زمان تولد تحت شرایط استریل زندگی کرده و عاری از میکروب بودند، بررسی کرد. وقتی که L. reuteri به این موش ها داده شد، سلول های ایمنی شان افزایش یافت.

——————-

ورزش سه: ساعتی پیش و با گل دقیقه 94، واتفورد موفق به متوقف کردن لیورپول در خانه شد که این اتفاق باعث عصبانیت یورگن کلوپ، سرمربی لیورپول بلیط هواپیمایی شده است
نمی توانم گل دقیقه پایانی حریف را تغییر دهم اما ما باید روی دفاع منطقه ای بیشتر کار می کردیم و اگر این اتقاق رخ می داد ما پیروز بودیم. از نظر من لیورپول تیم برتر بود و باید از سد واتفورد می گذشت.

اگرچه در نیمه اول پاسکاری های زیادی داشتیم اما قادر به اجرای آنچه می خواستیم نبودیم اما در 45 دقیقه دوم بسیار بهتر کار کردیم. اما در نهایت فراموش کردیم که کار را تمام کنیم تعمیرات 118 و کمی باز دفاع کردیم. دو تیم 90 دقیقه تلاش کردند و این اتفاق در بازی اول طبیعی است اما ما باید فشار بیشتری به حریف وارد می کردیم.

گل اول واتفورد با حرکت خوبی به ثمر رسید و آنها روی یک تلاش موفقیت آمیز به گل رسیدند. در کل از عملکرد تیمم از نیمه اول راضی نیستم.

کلوپ گفت: “در دقایق پایانی بازی ما بدشانس بودیم و گل حریف نیز در موقعیت آفساید به ثمر رسید و صحنه بسیار آفساید بود آموزش تعمیرات موبایل پس کمک داور که روی خط بود باید این صحنه را می دید.

کلوپ: هم داور ضعیف بود، هم ما بدشانس

ورزش سه: ساعتی پیش و با گل دقیقه 94، واتفورد موفق به متوقف کردن لیورپول در خانه شد که این اتفاق باعث عصبانیت یورگن کلوپ، سرمربی لیورپول شده است.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *