درآمد 14 میلیون دلاری اما واتسون از کجا آمده است؟ – خانه ریاضیات

روزنامه بانی فیلم: در حالی که نشریه فوربس به رسم هر سال اسامی پردرآمدترین بازیگران زن سینما را اعلام کرده، این فهرست اما استون ستاره‌جوانی است که برای نخستین بار نام خود را در این فهرست ثبت کرده است
این بازیگر ۲۷ ساله بریتانیایی که در نقش هرمیونی گرنجر در اقتباس پرفروش از رمان «هری پاتر» نوشته جی.کی.رولینگ بازی کرد امسال بازیگر فیلم میلیارد دلاری «دیو و دلبر» بود. این فیلم که بازسازی تعمیرات گوشی انیمیشن دیزنی بود با فروش ۱٫۲۶ میلیارد دلار در سراسر جهان پرفروش‌ترین فیلم سال تاکنون بوده است.

درآمد واستون از فیلم زنده‌ای که دیزنی بر اساس انیمیشن خود ساخته بود در کنار درآمدی که وی از بازی در فیلم «دایره» یا «سیرکل» کسب کرد کمک کرد تا او درآمدی برابر ۱۴ میلیون دلار را در فاصله ژوئن ۲۰۱۶ تا ژوئن ۲۰۱۷ کسب کند. این درآمد آنقدر زیاد بود که او را در فهرست ۱۰ بازیگر زن پردرآمد تعمیرات تخصصی لپ تاپ سال جای دهد.

آخرین باری که درآمد واتسون توسط فوربس اعلام شد مربوط به سال ۲۰۰۷ بود که با درآمد ۴ میلیون دلاری معرفی شد. اما او امسال توانسته است نفر ششم فهرست پردرآمدترین بازیگران زن سال باشد و در کنار شارلیز ترون بازیگر «بلوند اتمی» قرار بگیرد. پشت سر وی بازیگرانی چون کیت بلانشت و ایمی آدامز جای دارند. امسال مجموع ۱۰ بازیگر زن پردرآمد سال در مجموع ۱۷۲٫۵ میلیون دلار کسب کرده‌اند نمایندگی اپل .

واتسون در مصاحبه‌ای با مترو گفته است: سال پیش وقتی ما کار فیلمبرداری «دیو و دلبر» را تمام کردیم دقیقا سالگرد دهیمن سال ساخته شدن «هری پاتر» بود که من به عنوان هرمیونی در آن روی صحنه رفتم. حسی عجیب نسبت به این کامل شدن دارم و فکر می کنم در یک چرخه تکامل قرار گرفته‌ام.

برای وانسون ایفای نقش «دلبر» به معنی بازگشت به فیلمی با بودجه بالای ساخت بود. او سال ۲۰۱۴ در فیلم «نوح» ساخته تعمیر لپ تاپ دارن آرنوفسکی بازی کرده بود که با بودجه ۱۲۵ میلیون دلاری ساخته شده بود والبته تنها فروشی ۳۶۲٫۶ میلیون دلاری را در سراسر جهان کسب کرد. این فروش با فروش قابل توجه «دیو و دلبر» ‌بسیار فاصله دارد که با بودجه ۱۶۰ میلیون دلاری ساخته شد.

واتسون چند وقت پیش گفته بود: من اصلا لازم نبود بخواهم هیچ یک از ترانه‌های این فیلم را حفظ کنم چون آنها را از وقتی بچه بودم در قلبم داشتم.

با این حال بلیط هواپیمایی واتسون کاملا در این چرخه قرار نگرفته چرا که نقش او در برابر تام هنکس و جان بویگا در فیلم «دایره» یا «سیرکل» در اقتباسی که از رمانی به همین نام نوشته دیو ایگر انجام شد خیلی موفق نبود و فیلم تنها ۲۰٫۵ میلیون دلار در باکس آفیس فروش کرد.

پل درگارابدین تحلیل‌گر رسانه در این باره گفت: هر بچه‌ای که با «هری پاتر» بزرگ شد احساس دوستی با اما واستون دارد و دوست دارد هرمیونی گرینجر را دنبال تعمیرات موبایل کند و ببیند او اکنون در نقش دلبر چگونه ظاهر می‌شود. وی افزود: البته ایفای این نقش می‌توانست برای هر بازیگر زن دیگری همین قدر مهم باشد اما درباره او تاثیری جادویی داشت.

این فیلم از هر یک از قسمت‌های «هری پاتر» نیز بیشتر فروخت و تنها قسمت آخر «هری پاتر» است که از نظر فروش از آن در سطح بالاتری قرار گرفته است.

 به نقل از فوربس، بازیگر مجموع «هر پاتر» که سابقه طولانی در بازی در برابر بلیط هواپیما دروبین را دارد و از زمانی که خیلی کودک بود، وارد این حرفه شد، اولین گام بزرگ مالی خودش را هم برداشته و در میان ۱۰ ستاره پردرآمد سال ۲۰۱۷ جای گرفته است.

درآمد 14 میلیون دلاری اما واتسون از کجا آمده است؟ 

موسیقی این فیلم نیز فروش خیلی خوبی کرد تعمیرات موبایل,آموزش تعمیرات موبایل, تعمیرات لپ تاپ و فیلم بیش از ۵۰۴ میلیون دلاردر آمریکا فروخت.

روزنامه بانی فیلم: در حالی که نشریه فوربس به رسم هر سال اسامی پردرآمدترین بازیگران زن سینما را اعلام کرده، این فهرست اما استون ستاره‌جوانی است که برای نخستین بار نام خود را در این فهرست ثبت کرده است.

ایفای نقش «دلبر» برای واتسون کاملا برازنده بود و در حالی که او به عنوان سفیر حسن نیت یونسکو برای حمایت از حقوق زنان در جهان شناخته آموزشگاه تعمیرات موبایل می‌شود و هر ماه میلیون‌ها هوادار آنلاین را با خود به دنبال می‌کشد و کلوپ کتاب آنلاین نیز راه انداخته توانست مبلغ ۳ میلیون دلار از دیزنی برای ایفای این نقش دستمزد بگیرد. با توجه به سهمی که او از فروش فیلم در باکس افیس داشت، می‌توان حدس زد که فروش این فیلم چه کمک شایان توجهی به درآمد وی کرد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *