واکنش رونالدو به پیروزی رئال مقابل PSG + درگیری دو نماینده بر سر استیضاح حجتی – خانه ریاضیات

ورزش سه: کریستیانو رونالدو به تمجید از عملکرد تیمش پس از پیروزی ارزشمند مقابل پاری سن ژرمن پرداخت.

 شاگردان زیدان شب گذشته به مصاف پاری سن ژرمن رفتند و موفق شدند با نتیجه 2-1 از سد این تیم عبور کرده و در مجموع، با برتری 5-2 به دور بعد صعود کنند

 شاگردان زیدان شب گذشته به مصاف پاری سن ژرمن رفتند و موفق شدند با نتیجه 2-1 از سد این تیم عبور کرده و در مجموع، با برتری 5-2 به دور بعد صعود کنند. رونالدو در دیدار رفت دو گل و در دیدار برگشت یک گل به ثمر رساند و ستاره تیمش بود. حال او به تمجید ازعملکرد تیمش در این دیدار پرداخت.

او در توئیترش نوشت:” یک پیروزی بزرگ در پاریس. آفرین به تیم!”

ورزش سه: کریستیانو رونالدو به تمجید از عملکرد تیمش پس از پیروزی ارزشمند مقابل پاری سن ژرمن پرداخت.

واکنش رونالدو به پیروزی رئال مقابل PSG

رونالدو توانست به رکورد فان نیستلروی که گلزنی در نه بازی پیاپی چمپیونزلیگ است برسد و تعداد گل‌هایش در این فصل را به عدد 12 برساند.

——————-

خبرگزاری تسنیم: اعلام وصول طرح استیضاح وزیر جهاد کشاورزی در جلسه امروز پارلمان حاشیه ای را به همراه داشت.

در نشست علنی امروز(چهارشنبه 16 اسفند) قوه مقننه محمد صادق حسنی نماینده مردم رشت در مجلس زمانی که علی لاریجانی رئیس قوه مقننه در حال ترک صحن علنی پارلمان بود، با حالت اعتراض در مقابل وی قرار گرفت و لاریجانی وی را به جایگاه هیئت رئیسه پارلمان برد
چندی پیش جمعی از نمایندگان طرح استیضاح وزیر جهاد کشاورزی را تدوین و با 90 امضا تقدیم هیئت رئیسه مجلس کرده بودند اما به دلیل عدم پیگیری های لازم روز گذشته 10 نماینده با تدوین نامه ای و ارائه آن به هیئت رئیسه پارلمان خواستار به جریان افتادن طرح استیضاح حجتی شدند.

وی ادامه داد: این طرح امروز اعلام وصول می‌شود.

خبرگزاری تسنیم: اعلام وصول طرح استیضاح وزیر جهاد کشاورزی در جلسه امروز پارلمان حاشیه ای را به همراه داشت.

در نشست علنی امروز(چهارشنبه 16 اسفند) قوه مقننه محمد صادق حسنی نماینده مردم رشت در مجلس زمانی که علی لاریجانی رئیس قوه مقننه در حال ترک صحن علنی پارلمان بود، با حالت اعتراض در مقابل وی قرار گرفت و لاریجانی وی را به جایگاه هیئت رئیسه پارلمان برد.

مهرداد بائوج لاهوتی نماینده مردم لنگرود در مجلس در گفت وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم، درباره مشاجرات انجام شده و درخواست نماینده رشت از هیئت رئیسه پارلمان گفت: نماینده رشت خواستار اعلام وصول طرح استیضاح محمود حجتی وزیر جهاد کشاورزی بود.

در این حین حسنی مشاجره ای با اکبر رنجبرزاده عضو هیئت رئیسه مجلس داشت که جمعی از نمایندگان با حضور در جایگاه هیئت رئیسه این دو نفر را آرام کردند.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *