تولید لپ‌تاپ بهداشتی و ایمن برای بیمارستان‌ها + سلطانی: الوصل در حد تیم‌های دسته دوم ایران بود – خانه ریاضیات

خبرگزاری مهر: شرکت اچ پی از تولید لپ تاپ ها، نمایشگرها و رایانه های رومیزی بهداشتی و ایمن برای استفاده در بیمارستان ها و دیگر مراکز درمانی خبر داده است

لپ تاپ های یادشده مجهز به اسکنرهای آر اف آی دی هستند که به کارکنان بیمارستان ها امکان می دهد با قرار دادن کارت شناسایی خود بر روی یک صفحه لمسی خاص و کوچک این لپ تاپ هویت خود را تایید کرده و وارد محیط آن شوند.

سه محصول تولید شده اچ پی با این مشخصات عبارتند از نوت بوک EliteBook ۸۴۰ G۵ Healthcare Edition، رایانه رومیزی EliteOne ۸۰۰ G۴ ۲۳.۸ Healthcare Edition (AiO) و نمایشگر ۲۷ اینچی Healthcare Edition HC۲۷۰cr Clinical Review.

هدف اصلی از تولید این لپ تاپ ها حل مشکل انتقال گسترده آلودگی از طریق وسایل الکترونیکی در اماکن درمانی و بیمارستان هاست که تنها در آمریکا باعث ابتلای ۱.۷ میلیون نفر به بیمارهای جدید و مرگ ۹۹ هزار نفر می شود.

البته ورود به این لپ تاپ با استفاده از اثرانگشت هم ممکن است. یکی دیگر از مزایای این لپ تاپ امکان استفاده از آن حتی در صورت پوشیدن دستکش جراحی است. زیرا نمایشگر لمسی آن در این صورت نیز به خوبی واکنش نشان می دهد.

خبرگزاری مهر: شرکت اچ پی از تولید لپ تاپ ها، نمایشگرها و رایانه های رومیزی بهداشتی و ایمن برای استفاده در بیمارستان ها و دیگر مراکز درمانی خبر داده است.

به گزارش ونچربیت، لپ تاپ های جدید به گونه ای طراحی شده اند که پاک سازی آنها با استفاده از مواد شیمیایی به سرعت و بدون آسیب دیدن بخش های الکتریکی آنها به سادگی ممکن باشد.

هدف دیگر از تولید این لپ تاپ ها حل مشکل سرقت داده های خصوصی بیماران است. بررسی های موسسه Protenus نشان می دهد سرقت این اطلاعات هر سال ۶.۲ میلیارد دلار خسارت به آمریکا وارد می کند.

——————-

خبرگزاری میزان: بهروز سلطانی با اشاره به اینکه برتری پرسپولیس مقابل الوصل دلچسب نبود، اظهار داشت: الوصل در حد تیم‌های دسته دوم ایران بود و تمام تیم‌های لیگ برتر به راحتی این حریف ضعیف اماراتی را شکست می‌دادند
وی ادامه داد: خداراشکر که الوصل را شکست دادیم و مردم خوشحال هستند، اما اگر بخواهیم با همین روند بازی کنیم، در بازی مقابل نسف قارشی و السد به مشکل می‌خوریم.

خبرگزاری میزان: بهروز سلطانی با اشاره به اینکه برتری پرسپولیس مقابل الوصل دلچسب نبود، اظهار داشت: الوصل در حد تیم‌های دسته دوم ایران بود و تمام تیم‌های لیگ برتر به راحتی این حریف ضعیف اماراتی را شکست می‌دادند. با این حال پرسپولیس اصلا زیبا بازی نکرد و نباید گول این برد را بخوریم.

دروازه‌بان اسبق پرسپولیس با بیان اینکه این تیم افت کرده است، افزود: خیلی از تیم‌های بالانشین لیگ برتر در نیم فصل دوم افت کردند، اما متاسفانه پرسپولیس در اواخر فصل و در بازی‌های حساس لیگ قهرمانان آسیا افت کرده است. این تیم نیاز به یک ریکاوری کامل روحی و بدنی دارد.

سلطانی با اشاره به اینکه شکست در دربی بخاطر تصمیمات اشتباه سرمربی بود، تصریح کرد: ترکیب اولیه پرسپولیس در بازی دربی اشتباه بود و تعویض‌ها هم دردی از تیم دوا نکرد و متاسفانه این طرز تفکر برانکو زیاد تغییر نکرده است و نگران بازی‌های آینده هستم.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *