شوت‌های نتیجه‌بخش طارمی در آسیا + موافقت وزیر کشور با تبدیل ۲ روستا به شهر – خانه ریاضیات

ورزش سه: ستاره ایرانی الغرافه آمار درخشانی در تبدیل به گل شدن شوت‌های به سمت دروازه در رقابت‌های آسیایی داشته است
ورزش سه: ستاره ایرانی الغرافه آمار درخشانی در تبدیل به گل شدن شوت‌های به سمت دروازه در رقابت‌های آسیایی داشته است.

 مهدی طارمی که در نیم‌فصل به الغرافه قطر اضافه شده علاوه بر عملکرد مثبت در بازی‌های لیگ ستارگان قطر، در لیگ قهرمانان آسیا نیز نمایش فوق‌العاده‌ای داشته و توانسته امتیازآورترین چهره تیمش لقب بگیرد.

طارمی علاوه بر زدن ۲ گل و گرفتن پنالتی در پنج بازی برای الغرافه در لیگ ستارگان قطر، در هر دو هفته ابتدایی لیگ قهرمانان آسیا نیز بارها در خط حمله خطرساز ظاهر شده و دروازه حریفان تیمش را باز کرده است.

شوت‌های نتیجه‌بخش طارمی در آسیا

مهدی طارمی در دو بازی اخیر الغرافه در لیگ قهرمانان آسیا، ۷ شوت به سمت دروازه حریفان داشته که ۳ تای آن تبدیل به گل شده و تنها بغداد بونجاح، مهاجم السد قطر است که در این رقابت‌ها آماری بهتر از او داشته و توانسته ۴ گل در دو بازی و از مجموع این تعداد شوت به ثمر برساند.

ملی‌پوش ایرانی الغرافه قطر در دو هفته ابتدایی لیگ قهرمانان آسیا یک گل برابر الجزیره امارات به ثمر رسانده و دو بار هم دروازه تراکتورسازی را باز کرده که این آمار نشان می‌دهد او از مجموع شوت‌هایی که به سمت دروازه رقبای الغرافه داشته بهترین بهره را برده است.

——————-

خبرگزاری مهر: عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور در ابلاغیه هایی جداگانه به استانداران کرمان و فارس، به ترتیب با تبدیل روستاهای چاه دادخدا و رستاق به شهر موافقت کرد
خبرگزاری مهر: عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور در ابلاغیه هایی جداگانه به استانداران کرمان و فارس، به ترتیب با تبدیل روستاهای چاه دادخدا و رستاق به شهر موافقت کرد.

همچنین وزیر کشور خطاب به استانداران کرمان و فارس درخواست کرد اقدامات لازم برابر قانون و مقررات موجود انجام و مراتب اعلام گردد.

در بخشی از ابلاغیه های عبدالرضا رحمانی فضلی به علیرضا رزم حسینی استاندر کرمان و اسماعیل تبادر استاندار فارس آمده است: در اجرای ماده 1 قانون اصلاح موادی از قانون تعاریف و ضوابط تقسیمات کشوری و با توجه به مطالعات کارشناسی با پیشنهاد آن استانداری مبنی بر تبدیل روستای مذکور به شهر موافقت می شود.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *