روزی به نام اهواز در تقویم ملی کشور به ثبت برسد + میلان جانشین دوناروما را پیدا کرد؟ – خانه ریاضیات

خبرگزاری مهر: آیت الله سید محمدعلی موسوی جزایری شامگاه امروز پنجشنبه در جلسه دیدار با وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی اظهار کرد: شهرهای استان خوزستان، هر کدام یک روز شاخص، در تاریخ کشور برای خود دارند؛ مثلا روز سوم خرداد ماه، سالروز فتح خرمشهر است و شهرهای دیگر هم مانند؛ حمیدیه، سوسنگرد، آبادان و دزفول نیز دارای روز خاص خود در تقویم هستند
وی همچنین در واکنش به نام گذاری روزی به نام خوزستان در تقویم ملی گفت: پیشنهاد ما این است تا روزی به نام اهواز در تاریخ کشور به ثبت برسد؛ روز ۲۷ دی ماه سال ۵۷ که روز چهارشنبه سیاه اهواز نامیده می شود، بهترین پیشنهاد برای نام گذاری روزی خاص این شهر است.

نماینده ولی فقیه در خوزستان در پایان به بیان خاطراتی از دوران انقلاب، تشکیل جلسات جامعه طلاب و روحانیت و همچنین روز ۲۷ دی ماه سال ۵۷ یا همان چهارشنبه سیاه اهواز پرداخت.

خبرگزاری مهر: آیت الله سید محمدعلی موسوی جزایری شامگاه امروز پنجشنبه در جلسه دیدار با وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی اظهار کرد: شهرهای استان خوزستان، هر کدام یک روز شاخص، در تاریخ کشور برای خود دارند؛ مثلا روز سوم خرداد ماه، سالروز فتح خرمشهر است و شهرهای دیگر هم مانند؛ حمیدیه، سوسنگرد، آبادان و دزفول نیز دارای روز خاص خود در تقویم هستند.

——————-

ورزش سه: باشگاه میلان تایید کرد که به دنبال به خدمت گرفتن په په رینا، دروازه بان باتجربه ناپولی، در تابستان آینده است
رینا که دروازه بان اصلی ناپولی در چند فصل اخیر بوده، تا پایان این فصل با این باشگاه قرارداد دارد.

میلان جانشین دوناروما را پیدا کرد؟

میرابلی همچنین در مورد احتمال ماندن یا رفتن گنارو گتوزو از میلان گفت:” ما همیشه به آینده نگاه می کنیم. همه شما می دانید اگر من اینجا باشم، گتوزو هم می ماند. البته ممکن است بدون من هم او اینجا بماند.”

در حالی که میلانی ها در تابستان گذشته قرارداد جانلوئیجی دوناروما را برای 5 سال تمدید کردند اما همچنان شایعات زیادی در مورد آینده این بازیکن شنیده می شود و به نظر می رسد میلانی ها از همین حالا به فکر تقویت تیم شان در این پست هستند.

ورزش سه: باشگاه میلان تایید کرد که به دنبال به خدمت گرفتن په په رینا، دروازه بان باتجربه ناپولی، در تابستان آینده است.

ماسیمیلیانو میرابلی، مدیر ورزشی میلان، به اسکای اسپورت ایتالیا گفت:” ما به ناپولی اطلاع دادیم که می خواهیم با مدیر برنامه په په رینا صحبت کنیم زیرا می خواهیم ببینیم که آیا می تواند او را به میلان ببریم.”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *