نیمار مانند فیگو بُزدل نیست! + ربیع‌خواه با اصرار هواداران مقابل الوصل بازی نکرد – خانه ریاضیات

ورزش سه: خوان گاسپارت، رئیس سابق باشگاه بارسلونا به تشریح احتمال انتقال نیمار به رئال مادرید پرداخت.

 بی شک انتقال جنجالی لوییس فیگو در سال 2000 از بارسلونا به رئال مادرید، تاریک ترین نقطه کارنامه دوران ریاست گاسپارت بود و حالا این مرد 73 ساله معتقد است شرایط نیمار را با ستاره سابق و پرتغالی بارسلونا قابل مقایسه نمی داند
 بی شک انتقال جنجالی لوییس فیگو در سال 2000 از بارسلونا به رئال مادرید، تاریک ترین نقطه کارنامه دوران ریاست گاسپارت بود و حالا این مرد 73 ساله معتقد است شرایط نیمار را با ستاره سابق و پرتغالی بارسلونا قابل مقایسه نمی داند.

ورزش سه: خوان گاسپارت، رئیس سابق باشگاه بارسلونا به تشریح احتمال انتقال نیمار به رئال مادرید پرداخت.

گاسپارت گفت: “احتمال انتقال نیمار به رئال مادرید مانند فیگو نیست، زیرا نیمار بزدل نیست. فیگو با خیانت از ما جدا شد و یک انسان ترسو و بزدل بود که خیلی بارسلونا را اذیت کرد؛ اما جدایی نیمار فقط برای مسائل مالی بود.”

گاسپارت همچنین در مورد احتمال قرار گرفتن جرارد پیکه در آینده در پست ریاست بارسلونا گفت: “پیکه می تواند رئیس بارسلونا باشد. من وی را از زمان کودکی می شناسم و پیکه نشان داده می تواند در مسائل مالی نیز موفق باشد.

نیمار مانند فیگو بُزدل نیست!

اگر بکن باوئر، پلاتینی و آنخل ویار توانستند در پست های مدیریتی قرار بگیرند، چرا جرارد پیکه نتواند؟”

——————-

خبرگزاری میزان: ضیا عربشاهی با اشاره به اینکه پرسپولیس زیبا بازی نمی‌کند، اظهار داشت: هوادارن از این تیم انتظار فوتبال هجومی دارند، اما برانکو با بیرون گذاشتن مسلمان و منشا باعث شده شکل همیشگی تیم بر هم بخورد
پیشکسوت پرسپولیس با اشاره به اینکه بازیکنان خوبی روی نیمکت حضور دارند، گفت: برانکو نباید خودسرانه عمل کند. اگر قرار باشد پرسپولیس در زمین خودی مقابل این حریف ضعیف با یک مهاجم بازی کند، در زمین حریف که اصلا نباید مهاجم در ترکیب قرار دهد! ما به فوتبال هجومی نیاز داریم و باید منشا و علی پور همزمان در ترکیب باشند.

وی افزود: دیگر از مثلث امیری، احمدزاده و مسلمان خبری نیست و عملا هیچ حمله‌ای از عمق نمی‌بینیم. متاسفانه این تیم اصلا زیبا بازی نمی‌کند و باید فکری به حال بازی‌های آینده کرد.

عربشاهی در خصوص نیمکت نشینی محسن ربیع‌خواه در بازی مقابل الوصل امارات گفت: تنها به اصرار هواداران ربیع‌خواه در بازی با الوصل نیمکت نشین بود، با این حال ماهینی که یک دفاع راست است بجای او بازی کرد. من نمی‌دانم دلیل نیمکت نشینی مسلمان چیست، اما در ایران به ندرت بازیکنی با کیفیت او پیدا می‌شود.

خبرگزاری میزان: ضیا عربشاهی با اشاره به اینکه پرسپولیس زیبا بازی نمی‌کند، اظهار داشت: هوادارن از این تیم انتظار فوتبال هجومی دارند، اما برانکو با بیرون گذاشتن مسلمان و منشا باعث شده شکل همیشگی تیم بر هم بخورد. در بازی با الوصل سه امتیاز را کسب کردیم، اما از نظر فنی عملکرد تیم راضی کننده نبود.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *