سفیر آمریکا: کل عربستان دیوانه‌ است! – خانه ریاضیات

خبرگزاری ایسنا: ایمیل‌های فاش شده متعلق به سفیر امارات در آمریکا نشان می‌دهد که او در پیام‌هایی، رهبری عربستان سعودی را مورد تمسخر قرار داده است
طبق گزارش هیل،‌ سفارت امارات تایید کرده است که آدرس هاتمیل با ایمیل سفیر امارات مطابقت دارد. این اسناد از طریقی ایمیلی برای نشریه “دیلی بیست” فرستاده شده است. با این حال هویت گروه هکری گلوبال‌لیکز مشخص نیست و دیلی بیست می‌گوید که این خرید بلیط هواپیما ایمیل از یک سرور ایمیل روسی برای آنها ارسال شده است.

سفیر امارات در آمریکا همچنین در ایمیل دیگری از بن سلمان به عنوان “فردی که ماموریت دارد تا دولت سعودی را کارآمدتر کند” یاد کرده است.

او در پیام دیگری برای همسر مصری‌اش تصمیم عربستان برای منع کردن رز قرمز در روز ولنتاین را مسخره کرده است. او نوشته: “آنها خیلی احمق هستند… مطمئنم که الان رزهای قرمز در بازار سیاه به قیمت فوق‌العاده اپل سنتر بالایی فروخته می‌شود. آنها نباید شکلات‌های قلبی‌شکل را هم ممنوع می‌کردند.”

العتیبه پیشتر در مطلبی برای توماس فریدمن، ستون‌نویس نیویورک تایمز گفته بود: با حضور محمد بن سلمان شاهد یک تغییر واقعی هستیم و هیجان ما بابت همین است. ما سرانجام امیدی در آنجا میبینیم و نیاز میبینیم که موفق شود.   

در یکی از ایمیل‌های یوسف العتیبه، سفیر امارات در آمریکا که از سوی گروه هکری “گلوبال‌لیکز” تعمیر گوشی به سرقت رفته، آمده است: کل آن کشور دیوانه است!

این گروه هکری فاش کرد، گرچه العتیبه معتقد است که امارات “تاریخچه بدی” با عربستان دارد اما محمد بن سلمان، ولیعهد عربستان “می‌تواند روابط را بهتر کرده و کاری کند که بهترین نتایج را از عربستان بگیریم.”

خبرگزاری ایسنا: ایمیل‌های فاش شده متعلق به سفیر امارات در آمریکا نشان می‌دهد که او در پیام‌هایی، رهبری عربستان سعودی را مورد تمسخر تعمیرات گوشی قرار داده است. “یوسف العتیبه” جزو بازیگران مهم در عرصه سیاسی جهان است و در نشست‌های استراتژی پنتاگون شرکت کرده است.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *