بیطرف: برای پست و مقام، خلاف نکرده ام + عاشوری: پنالتی گسترش فولاد درست نبود – خانه ریاضیات

خبرگزاری ایسنا: وزیر پیشنهادی نیرو با اشاره به طرح مطالبی علیه وی در روزهای اخیر گفت که تاکنون برای هیچ پست و مقامی به اقدام خلاف قانون متوصل نشده است
وی با اشاره به سابقه هشت ساله خود در وزارت نیرو و اجرای طرح‌های کارون ۳ و ۴ خاطر نشان کرد: من طی ۱۲ سال اخیر هیچ سمتی در مدیریت وزارت نیرو و آب کشور نداشتیم؛ لذا انتصاب تمام عملکرد گذشته به من درست نیست؛ چرا که تنها پاسخگوی مسئولیت خود آموزش تعمیرات موبایل رایگان به تناسب اختیاراتم هستم.

خبرگزاری ایسنا: وزیر پیشنهادی نیرو با اشاره به طرح مطالبی علیه وی در روزهای اخیر گفت که تاکنون برای هیچ پست و مقامی به اقدام خلاف قانون متوصل نشده است.
حبیب الله بیطرف در دفاع از برنامه خود برای تصدی وزارت نیرو در دولت دوازدهم تعهد نسبت به مطالبات مردم، بکارگیری استعدادها و توانمندی در ایفای مسئولیت، داشتن روحیه انقلابی با انتقاد پذیری و بهره گیری از نمایندگی اپل نظرات کارشناسان و پاسخگو کردن واحدهای زیر مجموعه در برابر مردم را از جمله تاکیدات خود در وزارت نیرو عنوان کرد  و گفت: رعایت شایسته سالاری در انتخاب و ارتقا مدیریت‌ها از گذشته برای من حائز اهمیت بوده و ان‌شاءالله تلاش موثری برای ارتقاء شفافیت و مقابله با فساد اداری و ایجاد فرصت برابر برای بخش خصوصی و دولتی در صنعت آب و برق خواهم داشت.

——————-
خبرگزاری تسنیم: علی‌اصغر عاشوری درباره اپل سنتر پیروزی تیمش مقابل گسترش فولاد در هفته چهارم لیگ برتر اظهار داشت: ما توانستیم از شرایط میزبانی، گرمای هوا و پتانسیل فنی خودمان استفاده کنیم و هواداران هم سنگ‌تمام گذاشتند تا سه امتیاز را بگیریم
هافبک تیم فوتبال خوزستان با اشاره به گلزنی مهدی رحیم‌زهیوی بعد از پشت سر گذاشتن مصدومیت گفت: ما از گل زدن او خوشحال شدیم و امیدوارم روند موفقیت مهاجمان فولاد ادامه داشته باشد و آنها بلیط هواپیما دوباره گل بزنند و به روزهای اوج برسند.

خبرگزاری تسنیم: علی‌اصغر عاشوری درباره پیروزی تیمش مقابل گسترش فولاد در هفته چهارم لیگ برتر اظهار داشت: ما توانستیم از شرایط میزبانی، گرمای هوا و پتانسیل فنی خودمان استفاده کنیم و هواداران هم سنگ‌تمام گذاشتند تا سه امتیاز را بگیریم. ما در این بازی فرصت‌های خوبی برای گل زدن داشتیم و فکر می‌کنم که مستحق برد بودیم.
عاشوری در مورد گلی که در خرید بلیط هواپیما این بازی به ثمر رساند، گفت: این گل نتیجه زحمات بچه‌ها بود. من چند فرصت را از دست داده بودم، ولی توانستم در نهایت گل بزنم. ما قبل از بازی مراسمی را برای یادبود شهید حججی انجام دادیم و معتقدم که روح او به ما کمک کرد. می‌خواهم بگویم که همه ما به یاد این شهید بزرگوار هستیم.

وی در ادامه افزود: بعد از اینکه گل اول را زدیم می‌خواستیم نتیجه را حفظ کنیم به همین دلیل کمی عقب‌نشینی کردیم. متأسفانه تعمیرات تخصصی لپ تاپ در این زمان گل مساوی را خوردیم، ولی پنالتی گسترش فولاد اصلاً درست نبود. کار ما سخت شده بود، ولی خوشحالم جبران کردیم و سه امتیاز را گرفتیم.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *