ماکان‌بند با مخاطبان دیدار می‌کند + روند تولید «جن زیبا» با وسواس پیش می‌رود – خانه ریاضیات

خبرگزاری میزان: گروه موسیقی “ماکان بند” در جدیدترین کنسرت استانی خود در زنجان روی صحنه می رود.

“کنار من باش”، “خدا پشتمه”، “خیالت تخت”، “این خیابونا”، “هر بار این درو”، “دلگیری”، “نرو”، “بازیچه”، “دیوونه بازی” و “ای داد” از جمله قطعاتی است که قرار است در این کنسرت اجرا شود
علی الماسی “گیتار الکتریک”، مجید عطرلی “گیتار باس”، سهیل اَباذری “کیبورد”، احمد عباس‌نیا “درامز”، یاشار خسروی “ساکسیفون”، انوشیروان تقوی “گیتار اسپانیش و همخوان”، و مهران فرشباف “پرکاشن” و امیر میلاد نیکزاد”تنظیم کننده و رهبر ارکستر”، اعضای گروهِ “ماکان بند” هستند.

“کنار من باش”، “خدا پشتمه”، “خیالت تخت”، “این خیابونا”، “هر بار این درو”، “دلگیری”، “نرو”، “بازیچه”، “دیوونه بازی” و “ای داد” از جمله قطعاتی است که قرار است در این کنسرت اجرا شود.

آخرین کنسرت “ماکان بند” روز سه شنبه 15 اسفندماه در سالن کارگران ایلام برگزار شد.

خبرگزاری میزان: گروه موسیقی “ماکان بند” در جدیدترین کنسرت استانی خود در زنجان روی صحنه می رود.

کنسرت گروه ماکان بند روز شنبه 18 فروردین ماه در ساعت 21:00 در سالن هلال احمر زنجان برگزار می شود.

——————-

مهرداد فرید کارگردان و تهیه کننده سینما در گفتگو با خبرنگار مهر درباره آخرین وضعیت فیلم سینمایی «جن زیبا» به کارگردانی بایرام فضلی بیان کرد: کارهای فنی این اثر هنوز به پایان نرسیده و ما مشغول انجام این مراحل هستیم
از دیگر بازیگران «جن زیبا» می‌توان به محرم زینال ‌زاده، لیلا زارع، لیلا موسوی، علی جعفری، میثم پویان ‌فر و غزل فرید اشاره کرد.

وی افزود: برنامه ریزی برای اکران «جن زیبا» مربوط به میانه تابستان است و امیدواریم بتوانیم فیلم مان را در آن زمان به نمایش بگذاریم همچنین همزمان مشغول مذاکره با پخش کنندگان هستیم اما هنوز به نتیجه قطعی نرسیده ایم زیرا ابتدا باید فیلم به طور کامل آماده شود تا بتوانیم پخش کننده مناسبی پیدا کنیم.

در این فیلم که تمامی سکانس‌های آن در شهر اصفهان فیلمبرداری شده، فرهاد اصلانی و نورگل یشیلچای بازیگر ترکیه ای نقش های اصلی را ایفا می‌کنند.

«جن زیبا» دومین تجربه بایرام فضلی در ساخت فیلم بلند سینمایی و این فیلم به تهیه‌کنندگی مهرداد فرید،‌ تولید مشترک سینمای ایران و سینمای ترکیه به حساب می‌آید.

مهرداد فرید کارگردان و تهیه کننده سینما در گفتگو با خبرنگار مهر درباره آخرین وضعیت فیلم سینمایی «جن زیبا» به کارگردانی بایرام فضلی بیان کرد: کارهای فنی این اثر هنوز به پایان نرسیده و ما مشغول انجام این مراحل هستیم. انجام این قسمت ها مقداری مفصل شده است اما باید وسواس به خرج داد تا نسخه خوبی ارایه شود.

روند تولید «جن زیبا» با وسواس پیش می‌رود

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *