پاری‌سن‌ژرمن با درخشش نیمار، قاطعانه پیروز شد + داعش حمله به سربازان آمریکایی را برعهده گرفت – خانه ریاضیات

خبرگزاری تسنیم: ستاره برزیلی در اولین بازی با لباس تیم جدیدش درخشید و پاریسی‌ها را به پیروزی رساند.

 پاری‌سن‌ژرمن در اولین بازی نیمار برزیلی در لباس جدیدش، بازی هفته دوم لیگ دسته اول فرانسه (لوشامپیونه) را با برتری 3 بر صفر در خانه گنگان به پایان رساند
 نیمار پس از پایان تشریفات اداری انتقالش، مجوز بازی در این رقابت را دریافت کرد و برای اولین بار در لباس پاری‌سن‌ژرمن ظاهر آموزش تعمیرات موبایل رایگان شد.

 نیمار پس از گل به خودی اکوکو در دقیقه 52، پاس گل دوم پاری‌سن‌ژرمن در دقیقه 62 را برای کاوانی ارسال کرد و در دقیقه 82 با استفاده از پاس کاوانی، گل سوم تیمش را به ثمر رساند تا پاریسی‌ها با برتری 3 بر صفر مقابل گنگان 6 امتیازی شوند و در رده دوم جدول قرار بگیرند.

 پاری‌سن‌ژرمن در اولین بازی نیمار برزیلی در لباس جدیدش، بازی هفته دوم لیگ دسته اول فرانسه (لوشامپیونه) را با برتری خرید بلیط هواپیما 3 بر صفر در خانه گنگان به پایان رساند.

خبرگزاری تسنیم: ستاره برزیلی در اولین بازی با لباس تیم جدیدش درخشید و پاریسی‌ها را به پیروزی رساند.

——————-
خبرگزاری ایلنا: به نقل از النشره، گروه تروریستی داعش با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد حمله به نیروهای نظامی آمریکایی در غرب موصل توسط عناصر این گروه تروریستی انجام شده است
در این بیانیه تصریح شده است که این حمله به تلافی تعمیرات موبایل,آموزش تعمیرات موبایل, تعمیرات لپ تاپ حملات جنگنده‌های آمریکایی به عناصر این گروه تروریستی صورت گرفته است.

خبرگزاری ایلنا: به نقل از النشره، گروه تروریستی داعش با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد حمله به نیروهای نظامی آمریکایی در غرب موصل توسط عناصر این گروه تروریستی انجام شده است.
فرماندهی عملیات ارتش آمریکا در عراق با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد در حمله به نیروهای نظامی ارتش آمریکا در غرب موصل دست‌کم دو سرباز آمریکایی تعمیرات تخصصی لپ تاپ کشته و پنج سرباز دیگر نیز زخمی شدند.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *