آزمون بهترین بازیکن دربی ایرانی‌های روسیه شد + فراهانی: بی‌خیال طلب‌مان از باشگاه نفت نشده‌ایم – خانه ریاضیات

خبرگزاری فارس: تیم فوتبال روبین کازان روز گذشته در هفته بیست و پنجم رقابت های لیگ برتر روسیه مقابل احمد گروژنی قرار گرفت که این دیدار با نتیجه ۳ بر ۲ به نفع کازان به پایان رسید
امروز سایت چمپیونات روسیه در ارزیابی فنی خود به آزمون نمره ۸ که بالاترین نمره است را داد تا سردار بهترین بازیکن دیدار شناخته شود. محمدی نیز در این ارزیابی نمره متوسط ۶ را از آن خود کرد.

این بازی به نوعی دربی مردم ایرانی لیگ روسیه بود چون روبین کازان سردار آزمون و و رضا شکاری و احمد گروژنی میلاد محمدی را در ترکیب خود دارد. در این بازی آزمون از ابتدای بازی در ترکیب حضور داشت و ۷۸ دقیقه برای تیمش بازی کرد و ستاره میدان شد. او موفق شد در مدت ۷ دقیقه دبل کند و یک پاس گل بدهد و تیمش را پیروز میدان کند. میلاد محمدی نیز برای تیمش در این بازی ۹۰ دقیقه بازی کرد ولی نتوانست جلوی شکست تیمش را بگیرد و در دقیقه ۵۵ با کارت زرد جریمه شد.

خبرگزاری فارس: تیم فوتبال روبین کازان روز گذشته در هفته بیست و پنجم رقابت های لیگ برتر روسیه مقابل احمد گروژنی قرار گرفت که این دیدار با نتیجه ۳ بر ۲ به نفع کازان به پایان رسید.

——————-

خبرگزاری میزان: میلاد فراهانی اظهار داشت:حق تیم ما نبود که 4 گل از سایپا دریافت کنیم و آن‌ها خوش‌شانس بودند که اندک موقعیت‌هایشان تبدیل به گل شد
وی در مورد مشکلات مالی تیم نفت گفت: اینطور نیست که بیخیال پول‌مان شده باشیم. صد البته که بدقولی‌ها و بی‌پولی‌ها روی تمرکز بازیکنان تاثیر نامطلوب گذاشته است. تیم ما خوب پیش می‌رفت و از همان شبی که بحث بی‌پولی را مطرح کردند تیم صدمه دید، ولی فکر می‌کنم در نهایت به پولمان برسیم. فعلا تلاشمان این است تیمی را که برایش زحمت کشیدیم در لیگ برتر حفظ کنیم.

خبرگزاری میزان: میلاد فراهانی اظهار داشت:حق تیم ما نبود که 4 گل از سایپا دریافت کنیم و آن‌ها خوش‌شانس بودند که اندک موقعیت‌هایشان تبدیل به گل شد.

فراهانی افزود: موقعیت‌های زیادی داشتیم که گل نشد. اگر بازی پخش می‌شد خیلی راحت همه متوجه اظهارات من می‌شدند. با این حال معتقدم تیم ما در لیگ برتر می‌ماند و ما برای رسیدن به این مهم تلاش می‌کنیم. هنوز چند هفته سخت پیش رو داریم و امیدمان را از دست ندادیم.

دروازه‌بان تیم فوتبال نفت تهران بعد از دریافت چهار گل از سایپا گفت: حملات ما روی دروازه تیم سایپا به مراتب بیشتر از حریف بود، ولی سایپا با استفاده از ضد حملات ما را غافلگیرکرده و بازی را برد.

وی ادامه داد: اختلاف ما با سایپا آنقدر نبود که از آن‌ها چهار گل بخوریم و بازی در اختیار تیم ما بود. اگر تمرکز بازیکنان ما بیشتر بود چه بسا برنده پر گل این بازی ما بودیم.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *