قطبی: از قهرمانی پرسپولیس خیلی خوشحالم + آیا متریال دیزاین ۲ در ماه سپتامبر به گوگل کروم می آید؟ – دیجیاتو – خانه ریاضیات

ورزش سه: پرسپولیس روز گذشته توانست برای چهارمین بار به مقام قهرمانی در لیگ برتر برسد.

این تیم در دوره های اول، هفتم، شانزدهم و هفدهم موفق به کسب عنوان قهرمانی در لیگ برتر شده است
ورزش سه: پرسپولیس روز گذشته توانست برای چهارمین بار به مقام قهرمانی در لیگ برتر برسد.

این تیم در دوره های اول، هفتم، شانزدهم و هفدهم موفق به کسب عنوان قهرمانی در لیگ برتر شده است. افشین قطبی سرمربی سابق پرسپولیس و حال حاضر شیجیاژوانگ اور برایت در کشور چین یکی از سه مربی است که تا به حال موفق شده پرسپولیس را در لیگ برتر به مقام قهرمانی برساند.

او در دوره هفتم لیگ برتر و در حالی که پرسپولیس شش سال بود که طعم قهرمانی را نچشیده بود این تیم را قهرمان کرد. بعد از آن قهرمانی پرسپولیس ده سال دیگر صبر کرد و در لیگ شانزدهم برانکو توانست این افتخار را برای این تیم به دست بیاورد و امسال نیز سرمربی کروات با قهرمانی مجدد در این عنوان دبل کرد. افشین قطبی سرمربی سابق پرسپولیس که هنوز هم بین هواداران این تیم محبوبیت دارد با انتشار ویدئویی بعد از بازی برابر پدیده قهرمانی این تیم را تبریک گفت.

قطبی در این ویدئو گفت:« هموطنان عزیز و فوتبالدوستان ایرانی سال نو مبارک، امیدوارم سال جدید سال پیروزی و شادی برای شما و خانواده تان باشد.» او افزود:« من از شما دور بودم اما قلبم همیشه نزدیک شما بوده. قهرمانی پرسپولیس من را خیلی شاد کرده و آن را به شما تبریک می گویم. تیم ملی به جام جهانی صعود کرده و تمام ایرانیان هرجایی که بودند افتخار کردند و خوشحال شدند. امیدوارم که در جام جهانی نتایج خوبی بگیریم.»

قطبی همچنین گفت:« من از شما دور هستم و امیدوارم یک روزی دوباره کنار شما بتوانم به فوتبال خدمت کرده و همدیگر را شاد کنیم. »

——————-

به گزارش اندروید هدلاینز، شایعات جدید از روی کار آمدن متریال دیزاین ۲ در آپدیت ماه سپتامبر گوگل کروم خبر می دهند
اگر چه تا این لحظه هیچ کدام از این شایعات توسط گوگل به رسمیت شناخته نشده، اما یکی از کارمندان این شرکت اخیرا به طور غیر رسمی به واژه MD2 (یا همان متریال دیزاین ۲) و برنامه های گوگل برای سالگرد انتشار گوگل کروم اشاره کرده است. با این حساب احتمال دارد که همراه با ارائه آپدیت سپتامبر شاهد تحول و دگرگونی محبوب ترین مرورگر اینترنتی دنیا باشیم.

اگر چه این به‌روزرسانی زودتر از دوم سپتامبر اتفاق نخواهد افتاد، اما این موضوع نمی تواند جلوی گوگل را برای اعمال تغییرات کوچک و آماده سازی رابط کاربری برای دریافت آپدیت بزرگ پنج ماه آینده را بگیرد. پیش‌بینی می شود که تا آن زمان گوگل کروم به‌روزرسانی های متعددی دریافت کند که احتمالا شامل تغییرات ظاهری هم خواهند بود.

در حال حاضر تنها چیزی که می دانیم، تحول کامل رابط کاربری از پایه است و احتمالا هر دو نسخه دسکتاپ و موبایل دستخوش این تغییرات خواهند شد. دست اندرکاران توسعه این نسخه می گویند که گوگل کروم با متریال دیزاین ۲ «لمس شدنی» تر از همیشه خواهد شد که شاید این موضوع به بهینه سازی نسخه آینده این مرورگر برای رایانه ها و لپ تاپ های مجهز به صفحه لمسی اشاره داشته باشد.

به گزارش اندروید هدلاینز، شایعات جدید از روی کار آمدن متریال دیزاین ۲ در آپدیت ماه سپتامبر گوگل کروم خبر می دهند. در صورتی که این شایعات صحت داشته باشند، به احتمال قوی زمان رونمایی از این زبان طراحی دقیقا دوم سپتامبر (۱۱ شهریور ۹۷) خواهد بود.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *