آرین روبن مذاکره با تیم‌های دیگر را تاییدکرد + دولت اتریش استفاده از حجاب را ممنوع می‌کند – خانه ریاضیات

خبرگزاری فارس: آرین روبن ممکن است بعد از ۹ سال حضور نزد باواریایی‌ها، اقدام به ترک مونیخ در تابستان سال جاری کند
ستاره ۳۴ ساله در پاسخ به این سئوال که با تیم‌های دیگر در تماس و گفت‌وگو است، نیز عنوان کرد:بله.به عنوان بازیکن باید برای آینده برنامه‌ریزی کرد.چرا که هر بازیکن برنامه‌‌های در ذهن دارد و باشگاه‌های دیگر نیز در این حال تماس می‌گیرند.

قرارداد روبن با بایرن تا پایان فصل جاری است و کارل هاینس رومنیگه، معاون باشگاه گفته در ماه جاری میلادی تکلیف ماندن یا رفتن این گلزن هلندی را مشخص می‌کند.

مهاجم کناری سرخ‌پوشان شب گذشته بعد از کسب پیروزی ۴ بر یک مقابل آگسبورگ و دست‌یابی به مقام قهرمانی زودهنگام بوندس‌لیگا در گفت‌وگو با خبرنگار شبکه اسکای اظهارداشت:امکان وقوع هرچیزی هست.از این جهت باید کوشید که لذت برد.

خبرگزاری فارس: آرین روبن ممکن است بعد از ۹ سال حضور نزد باواریایی‌ها، اقدام به ترک مونیخ در تابستان سال جاری کند.

——————-

خبرگزاری ایسنا: دولت اتریش برنامه‌های خود را در ممنوعیت استفاده پوشش روسری در پیش‌دبستانی‌ها و مهدهای کودک اعلام کرده است؛ اقدامی که به گفته مسلمانان این کشور تلاشی برای به حاشیه کشاندن آنها به شمار می‌رود
خبرگزاری ایسنا: دولت اتریش برنامه‌های خود را در ممنوعیت استفاده پوشش روسری در پیش‌دبستانی‌ها و مهدهای کودک اعلام کرده است؛ اقدامی که به گفته مسلمانان این کشور تلاشی برای به حاشیه کشاندن آنها به شمار می‌رود.

لایحه ممنوعیت استفاده از روسری در مهدهای کودک و پیش دبستانی‌ها در اتریش برای تبدیل شدن به قانون به تایید دو سوم پارلمان نیاز دارد.

کورتز مدعی شده که تعداد دخترانی که در مهدهای کودک و پیش دبستانی‌های اتریش از روسری استفاده می‌کنند، رو به افزایش است.

دولت راست میانه اتریش به صدراعظمی سباستین کورتز اعلام کرد که قصد دارد تا در تابستان و در قالب قانون حمایت از کودک این برنامه را اجرایی کند.

اما جامعه اسلامی اتریش گفته است که این پیشنهاد یک اقدام در به حاشیه کشاندن مسلمانان است. بسیاری از دخترانی که به مهدهای کودک اسلامی در اتریش می‌روند، روسری به سر نمی‌کنند.

وی به شبکه خبری ORF گفته است که هدف دولت اتریش مقابله با هرگونه ایجاد “جامعه موازی” در اتریش است و ادامه داد: دخترانی که در پیش دبستانی‌ها یا مهدهای کودک روسری به سر می‌کنند، بخشی از این جوامع موازی هستند.

سال گذشته میلادی بود که دولت اتریش برای زنان مسلمان در این کشور که در ملاء عام پوشش صورت داشتند، جریمه نقدی وضع کرد. زنان و دختران مسلمان در این کشور اروپایی هنوز اجازه استفاده از روسری را دارند.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *