خونه‌به‌خونه با ۶ غایب در فینال جام حذفی + انگلیس: برجام باید حفظ شود – خانه ریاضیات

 خبرگزاری تسنیم: تیم فوتبال خونه‌به‌خونه بابل روز پنجشنبه هفته جاری در حالی در فینال جام حذفی مقابل استقلال قرار خواهد گرفت که شش بازیکن اصلی و تأثیرگذار خود را به دلیل محرومیت و مصدومیت در اختیار ندارد
دیدار خونه‌به‌خونه بابل – استقلال ساعت 19:15 روز پنجشنبه 13 اردیبهشت برگزار خواهد شد.

ناصر سالاری، حمیدرضا دیوسالار، مهدی حنفی، سجاد آشوری، مهدی خیری به دلیل مصدومیت و روح‌الله باقری به دلیل محرومیت بازیکنانی هستند که نمی‌توانند خونه‌به‌خونه را در دیدار مقابل استقلال همراهی کنند.

پیش از این نیز محمد میری به دلیل استفاده از مواد ممنوعه از سوی کمیته ضد دوپینگ محروم شده و این بازی را از دست داده بود.

 خبرگزاری تسنیم: تیم فوتبال خونه‌به‌خونه بابل روز پنجشنبه هفته جاری در حالی در فینال جام حذفی مقابل استقلال قرار خواهد گرفت که شش بازیکن اصلی و تأثیرگذار خود را به دلیل محرومیت و مصدومیت در اختیار ندارد.

——————-

خبرگزاری مهر: به نقل از اسپوتنیک، «بوریس جانسون» وزیر امور خارجه انگلیس در واکنش به اظهارات نخست وزیر رژیم صهیونیستی در مورد ایران اظهار داشت که اسناد اسرائیل نشان می دهد که برجام باید حفظ شود زیرا محدودیت هایی بر جاه طلبی های هسته ای ایران اعمال کرده است

گفتنی است که بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی شب گذشته در ادامه اقدامات نمایشی پیشین خود علیه ایران با به تصویر کشیدن برخی عکس ها و آنچه وی از آن ها به عنوان اسناد و مدارک یاد کرد، تلاش کرد به افشای به اصطلاح اطلاعات جدیدی درباره فعالیت های هسته ای مخفی ایران پس از توافق هسته ای سال ۲۰۱۵ موسوم به برجام بپردازد؛ اقدامی که توسط بسیاری از کشورها و نهادهای مهم جهانی تحت عنوان «اطلاعات قدیمی و نامعتبر» به چالش کشیده شد.

جانسون گفت: توافق هسته ای ایران بر پایه اعتماد به اهداف ایران نیست. بلکه بر اساس رسیدگی دقیق، از جمله اقداماتی که به بازرسان آژانس بین المللی انرژی اتمی اجازه دسترسی به برنامه هسته ای ایران می دهد، بنا شده است.

خبرگزاری مهر: به نقل از اسپوتنیک، «بوریس جانسون» وزیر امور خارجه انگلیس در واکنش به اظهارات نخست وزیر رژیم صهیونیستی در مورد ایران اظهار داشت که اسناد اسرائیل نشان می دهد که برجام باید حفظ شود زیرا محدودیت هایی بر جاه طلبی های هسته ای ایران اعمال کرده است.

وی افزود: مقررات برجام، کار را برای تهران سخت تر از قبل می کند. این یک دلیل خوب دیگر برای حفظ برجام است تا به نگرانی های قانونی آمریکا و متحدان دیگر ما توجه شود.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *