حسینی: شایسته پیروزی مقابل استقلال بودیم + سنگربان مورد علاقه بازیکنان رئال مادرید کیست؟ – خانه ریاضیات

خبرگزاری تسنیم: محمدرضا حسینی با ابراز رضایت از نحوه عملکر تیمش در بازی با استقلال گفت: بازی خیلی سنگینی بود و به نظر من استقلال به این خاطر شروع بهتری داشت که به خاطر فینال جام حذفی در شرایط بازی بودند اما بین بازی قبل‌ ما با این بازی فاصله زیادی بود و این موضوع در کیفیت‌ مسابقه تاثیر گذاشته بود
وی افزود: در نیمه دوم شرایط‌ تیم‌ ما بهتر شد. ضمن اینکه توانستیم حملات استقلال را کنترل کنیم، فرصت‌های خوبی روی دروازه حریف ایجاد کردیم و در نهایت بازی را بردیم. ما شایسته این پیروزی بودیم و حق‌مان بود برنده از میدان خارج شویم.

بازیکن ذوب‌آهن خاطر نشان کرد: جا دارد از حق دفاع خوب‌مان و همچنین رشید مظاهری تشکر کنم که روز خوبی داشتند و به نوعی خیال ما را در خط جلو راحت کرده‌اند.

حسینی در پایان راجع به درگیری‌ها رخ داده در جریان مسابقه بین بازیکنان دو تیم اظهار داشت: مسئله خاصی نبود، این درگیری‌ها به خاطر فشار و استرس زیاد بازی است.

خبرگزاری تسنیم: محمدرضا حسینی با ابراز رضایت از نحوه عملکر تیمش در بازی با استقلال گفت: بازی خیلی سنگینی بود و به نظر من استقلال به این خاطر شروع بهتری داشت که به خاطر فینال جام حذفی در شرایط بازی بودند اما بین بازی قبل‌ ما با این بازی فاصله زیادی بود و این موضوع در کیفیت‌ مسابقه تاثیر گذاشته بود.

——————-

ورزش سه: طبق ادعای ال چیرینگیتو، بازیکنان رئال مادرید علاقمند به حضور تیبو کورتوا در رختکن این تیم هستند.

 اگرچه کیلور ناواس در برخی دیدارهای این فصل رئال مادرید مانند بازی برگشت برابر بایرن مونیخ عملکرد خیره کننده ای داشته است، اما اشتباهات او در برخی دیدارهای تعیین کننده باعث شده کهکشانی ها به دنبال یک سنگربان سطح اول در تابستان امسال باشند
قرارداد تیبو کورتوا و باشگاه چلسی در سال 2019 به اتمام می رسد و با توجه به عدم تمایل سنگربان بلژیکی به تمدید، به نظر می رسد راه منطقی، فروش کورتوا در تابستان امسال است.

 اگرچه کیلور ناواس در برخی دیدارهای این فصل رئال مادرید مانند بازی برگشت برابر بایرن مونیخ عملکرد خیره کننده ای داشته است، اما اشتباهات او در برخی دیدارهای تعیین کننده باعث شده کهکشانی ها به دنبال یک سنگربان سطح اول در تابستان امسال باشند.

ورزش سه: طبق ادعای ال چیرینگیتو، بازیکنان رئال مادرید علاقمند به حضور تیبو کورتوا در رختکن این تیم هستند.

اما ال چیرینگیتو مدعی شد اگرچه بازیکنان رئال مادرید در وهله اول علاقه دارند داوید دخیا، سنگربان اسپانیایی و آماده یونایتد راهی برنابئو شود، اما به نظر می رسد امکان این انتقال وجود ندارد و به همین دلیل بعد از دخیا، تیبو کورتوا گزینه دوم مورد علاقه بازیکنان است.

سنگربان مورد علاقه بازیکنان رئال مادرید کیست؟

رئال مادرید علاقه زیادی به جذب کورتوا دارد اما ممکن است در تابستان امسال برای جذب او اقدام کند یا اجازه دهد که این انتقال در تابستان سال 2019 انجام شده تا کورتوا به عنوان بازیکن آزاد راهی رئال مادرید شود.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *