اسارت 30 غیرنظامی توسط داعش در الرقه + واکنش به تبلیغ درمان سکته مغزی حاد با زالو – خانه ریاضیات

خبرگزاری مهر: تروریست های تکفیری داعش ۳۰ غیرنظامی سوری را در شهر «معدان» واقع در حومه جنوبی استان الرقه سرویه به اسارت گرفتند
طبق اعلام این منابع، این انفجار در مسیر حد فاصل میان شهرک های «الدانا و سرمدا» اتفاق افتاده است.

تروریست های تکفیری در سوریه همچنان به اقدامات خصمانه خود علیه غیرنظامیان ادامه می دهند.

بر اساس این گزارش، تکفیریها در ادامه اقدامات خود به تعمیرات موبایل,آموزش تعمیرات موبایل, تعمیرات لپ تاپ شهر «معدان» واقع در حومه جنوبی الرقه یورش بردند.
خبرگزاری مهر: تروریست های تکفیری داعش ۳۰ غیرنظامی سوری را در شهر «معدان» واقع در حومه جنوبی استان الرقه سرویه به اسارت گرفتند.

طبق اعلام رسانه های سوری، به دنبال این حمله ۳۰ غیرنظامی سوری توسط تروریست های داعش به اسارت گرفته شدند. این افراد قصد داشتند از مناطق تحت تصرف داعش خارج شوند.

از سوی دیگر، منابع رسانه ای از وقوع یک انفجار تیک بان در حومه استان ادلب سوریه خبر می دهند.

——————-
خبرگزاری ایسنا: رئیس انجمن سکته مغزی ایران در بیانیه‌ای نسبت به تبلیغ درمان سکته مغزی با زالو که مدتی است از تلویزیون پخش می‌شود، واکنش نشان داد
«اخیرا خبر و تفصیلاتی در مورد استفاده از زالو در درمان سکته مغزی حاد به شکلی وسیع از سیما پخش شده است. تبلیغ این روش ثابت نشده، قبل از هر نوع  مطالعه سلامت و تاثیر، آن هم با این وسعت تعمیر لپ تاپ ایسوس در تضاد کامل با سیاست‌های اعلام شده وزارت بهداشت است و تلاش‌های شبانه‌روزی همکاران پزشک و نورولوژیست و برنامه‌ریزان و مدیران وزارت بهداشت را نقض می‌کند. این تبلیغ تاثیری هولناک بر سطح آگاهی عمومی و درمان سکته مغزی خواهد گذاشت.

انجمن سکته مغزی ایران ضمن اعتراض به این مساله و تبلیغ وسیعی که معلوم نیست با چه هدفی صورت گرفته، خواهان آن است  مواردی که ادعا می‌شود درمان شده‌اند مورد نمایندگی اپل بررسی قرار گیرند و در صورت عدم دریافت درمان استاندارد با پزشک معالج آنها برخورد لازم صورت پذیرد همچنین امکانات برای تحقیق در این زمینه یا تولید زالو به درمان‌های استاندارد سکته مغزی اختصاص یابد و به همان میزان زمان کافی برای رد ادعای یاد شده در اختیار انجمن سکته مغزی ایران قرار گیرد.»

خبرگزاری ایسنا: رئیس انجمن سکته مغزی ایران در بیانیه‌ای نسبت به تبلیغ درمان سکته مغزی با آموزش تعمیرات موبایل رایگان زالو که مدتی است از تلویزیون پخش می‌شود، واکنش نشان داد.

 در بیانیه دکتر بابک زمانی آمده است:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *