آموزش تعمیرات موبایل : سازمان نظام صنفی رایانه‌ای تاریخ برگزاری الکام گیمز را اعلام کرد – تعمیرات موبایل 118 + خیابان های مکه را آب برد! – خانه ریاضیات

آموزش تعمیرات تلفن همراه

سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور امروز با برگزاری یک رویداد خبری اعلام کرد که الکام گیمز از تاریخ ۱۹ الی ۲۵ شهریور ماه در محل باغ کتاب تهران برگزار می‌شود
پیش از این نظام صنفی خبر داده بود که برخلاف سال گذشته، الکام گیمز در نمایشگاه الکامپ ۹۶ جایی نخواهد داشت و در آینده و مکانی آموزش تعمیرات موبایل رایگان دیگر برگزار می‌شود. سعادت، رییس نظام صنفی رایانه‌ای علت جدا شدن الکام گیمز از نمایشگاه الکامپ را برگزاری نمایشگاه TGC چند هفته قبل از نمایشگاه الکامپ عنوان کرده بود.

سعادت همچنین خبر می‌دهد که ۴۵ میلیون تومان جایزه نقدی و غیر نقدی برای این رویداد در نظر گرفته شده و برندگان این رویداد به جام جهانی توسان در کره جنوبی اعزام خواهند بلیط هواپیما شد.

به گفته سازمان نظام صنفی رایانه‌ای، «پرشیا گیم» مجری الکام گیمز خواهد بود و این رویداد در فضایی ۹۰۰ متری و در سه بخش PC، کنسول PS4 و موبایل در تاریخ یاد شده برگزار می‌شود.

آموزش تعمیرات تلفن همراه

سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور امروز با برگزاری یک رویداد خبری اعلام کرد که الکام گیمز از تاریخ ۱۹ الی ۲۵ شهریور ماه در محل باغ کتاب تهران برگزار می‌شود.

آموزش بلیط کیش تعمیرات موبایل

  آموزش تعمیرات موبایل: حذف ایمیل و حساب کاربری در آیفون

وی امروز خبر می‌دهد که علاوه بر همین مسئله، مشکلات برخی از اسپانسرهای خارجی نیز مانع برگزاری الکام گیمز در الکامپ بیست و سوم شد.

——————-
خبرگزاری تسنیم: بارش شدید باران که عصر امروز دوشنبه در مکه مکرمه آغاز شد بسیاری از زائران خانه خدا را که برای آموزشگاه تعمیرات موبایل ایام حج تمتع حضور یافته‌اند، غافلگیر کرد
تصاویر تلویزیونی از صحن مسجدالحرام حاکی است در حالی که بسیاری از زائران زیر باران رحمت الهی در حال طواف بودند، برخی زائران نیز در جای جای حریم امن الهی دست به آسمان شکرگزار نزول نعمت الهی بودند.

شدت باران به حدی بود که بسیاری از زائران به زیر طاقهای صحن حرم رفتند.

خبرگزاری تسنیم: بارش شدید باران که عصر امروز دوشنبه در مکه مکرمه آغاز بلیط هواپیمایی شد بسیاری از زائران خانه خدا را که برای ایام حج تمتع حضور یافته‌اند، غافلگیر کرد.
در خیابان های مکه نیز باران چهره شهر را تغییر داد و شدت باران به حدی است که آب در خیابان های شهر سرازیر شد.

شعف و شادی میان زائران بیت الله الحرام موج می‌زد و زائران با چشمان اشکبار دست به درگاه الهی بلند کرده مشغول شکرگزاری بودند.

شمار زائران ایرانی در مکه مکرمه با احتساب پروازهای فرودگاه جده خرید بلیط هواپیما ماهان و کاروانهای اعزامی از مدینه منوره، امروز به مرز 70هزار تن می‌رسد.

تعداد زائران در مکه مکرمه با احتساب عملیات امروز انتقال، 59هزار 949 نفر و مجموع زائرانی که تا کنون راهی سرزمین وحی شده اند،  69 هزار و 722 نفر خواهد بود.

حرکت خودروها در پی نزول باران رحمت الهی در شهر مکه به شدت کند شده است و به دلیل ترافیک صدای بوقهای ممتد اتومبیلها از خیابان شنیده می‌شود.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *