الجزایر هم حریف شاگردان سیچلو نشد + انتقاد لواندوفسکی از برنامه ریزی مسئولان بایرن – خانه ریاضیات

خبرگزاری فارس: تیم والیبال زیر 23 سال ایران در سومین دیدار خود از سری مسابقات قهرمانی زیر 23 سال جهان رو در روی الجزایر قرار گرفت و شاگردان سیچلو موفق شدند به دومین پیروزی خود این بار با نتیجه 4 بر یک دست پیدا کنند
تیم والیبال زیر 23 سال ایران فردا در چهارمین دیدار خود از ساعت 20:00 رو در روی ترکیه قرار خواهد گرفت.

این برتری ایران در ادامه پایدار بود تا در نهایت تیم والیبال زیر 23 سال تور زمینی اهواز کشورمان موفق شد با نتیجه 4 بر یک و با امتیازات 16 بر 18، 15 بر 8، 15 بر 7، 15 بر 9 و 15 بر 12 برنده بازی باشد.

ساعت بازی دلیلی شد تا ایرانی های مقیم قاهره یک بار دیگر خود را به سالن مرکزی شهر برسانند تا تیم ایران را مورد تشویق خود قرار دهند. بازیکنان دخیره و تماشاگران در طول مسابقه نام ایران را بلند فریاد می زندند تا جو سالن کاملا ایرانی شود.

خبرگزاری فارس: تیم والیبال زیر 23 سال ایران در تور قشم زمینی سومین دیدار خود از سری مسابقات قهرمانی زیر 23 سال جهان رو در روی الجزایر قرار گرفت و شاگردان سیچلو موفق شدند به دومین پیروزی خود این بار با نتیجه 4 بر یک دست پیدا کنند.

ست اول ایران بازی روز گذشته خود را نتوانست انجام دهد و الجزایری ها را از این فرصت استفاده کردند و با نتیجه 18 بر 16 در آخرین امتیازات موفق شدند ایران را شکست دهند اما با صحبت های کادر فنی در بین وقت های استراحت بازیکنان یک تور هوایی یزد بار دیگر به بازی برگشتند و توانستند ست ها را یکی پس از دیگری به سود خود کنند. شاگردان سیچلو بازی متفاوت را از خود به نمایش گذاشتند به طوریکه در ست سوم ایران با امتیازات 9 بر یک از حریف پیش افتاد.

خوان سیچلو برای آغاز این دیداراز ترکیب روز گذشته مقابل چین استفاده کرد به طوریکه جواد کریمی، رسول آقچه لی، سعید جواهری، اسماعیل مسافر، رحمان تقی زاده، سهند الله وردیان و اسماعیل طالبی تور هوایی اهواز آغازکنندگان بازی بودند.

——————-

ورزش سه: رابرت لواندوسکی، ستاره لهستانی بایرن مونیخ معتقد است برنامه های پیش فصل این تیم بیش از حد شلوغ است.

 باوارایی ها ابتدا در اردوی چین شرکت کرده و بعد از آن نیز تورنمنت آئودی در آلمان برگزار شد که این تیم از 6 دیدار خود 5 بازی را با شکست پشت سرگذاشت و این شلوغی بازی ها باعث ناراحتی ستاره گلزن بایرن شده است
 باوارایی ها ابتدا در تور لحظه آخری اهواز اردوی چین شرکت کرده و بعد از آن نیز تورنمنت آئودی در آلمان برگزار شد که این تیم از 6 دیدار خود 5 بازی را با شکست پشت سرگذاشت و این شلوغی بازی ها باعث ناراحتی ستاره گلزن بایرن شده است.

انتقاد لواندوفسکی از برنامه ریزی مسئولان بایرن

در حال حاضر ما 2 بازی دیگر داریم و تور اردبیل هوایی بعد از آن یک هفته دیگر پیش روی ماست و مدتی لیگ به علت بازی های ملی تعطیل خواهد شد. پس در فواصل میان بازی ها فرصت خوبی برای انجام تمریناتی است که در اردوهای پیش فصل قادر به انجام آن نبوده ایم.”

ورزش سه: رابرت لواندوسکی، ستاره لهستانی بایرن مونیخ معتقد است برنامه های پیش فصل این تیم بیش از حد شلوغ است.

لواندوفسکی گفت: “ما به اندازه کافی زمان برای تمرین کردن در تابستان نداشتیم تور قشم لحظه آخری زیرا برنامه ما پر از برگزاری بازی های دوستانه بود که از نظر من این موضوع کمکی به تیم ما نکرده است.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *