روز سخت امیریِ دونده در مسقط – خانه ریاضیات

ورزش سه: در روزی که تیم الاهلی در بازی رفت مقابل پرسپولیس با شناخت کافی از مهره های تاثیرگذار پرسپولیس آن ها را از کار انداخته بود وحید امیری با تلاش همیشگی اش توانست نظر برانکو را برای حضور کامل در ترکیب جلب کند
امیری در این بازی هرگاه صاحب توپ شد دو سه بازیکن حریف را روی پای خودش می دید. او البته مثل همیشه با تعصب ، جنگنده و فداکار بازی کرد.

روز سخت امیریِ دونده در مسقط

امیری تور اردبیل ارزان در بازی برابر الاهلی در یک مورد موقعیت خوبی را برای رسیدن به دروازه حریف داشت اما حضور توامان او و طارمی توپ را خراب کرد تا شماره 19 شانسی برای گلزنی در این بازی نداشته باشد.

روز سخت امیریِ دونده در مسقط

عکس تور ارزان مالدیو ها :امیرخیرخواه – مسقط

امیری حتی در یکی از بدترین روزهایش برای پرسپولیس آنقدر پرتلاش و دونده و موثر بود که برانکو او را نود دقیقه در ترکیب نگه دارد. امیری در نیمه دوم با تدبیر برانکو بیشتر به مرکز زمین متمایل و به نوعی از بند یارگیری حریف رها شد.

روز سخت امیریِ دونده در مسقط

روز سخت امیریِ دونده در مسقط

شماره تور قشم هوایی 19 محبوب پرسپولیسی ها امروز بیشتر متمایل به کناره های خط بازی می کرد و در روزی که مدافعان کناری نتوانستند به وینگرها کمک زیادی کنند امیری همواره باید راه خودش را به سوی دروازه از میان مدافعان سمج و یارگیرهای جدی اش پیدا می کرد.

ورزش سه: تور لحظه آخری در روزی که تیم الاهلی در بازی رفت مقابل پرسپولیس با شناخت کافی از مهره های تاثیرگذار پرسپولیس آن ها را از کار انداخته بود وحید امیری با تلاش همیشگی اش توانست نظر برانکو را برای حضور کامل در ترکیب جلب کند.

ربروف سرمربی الاهلی خوب می دانست که وحید امیری در کنار مهدی طارمی و محسن مسلمان سه مهره کلیدی پرسپولیس هستند. از این رو وحید امیری در این بازی با برنامه عربستانی ها روز سختی را قیمت تور مالدیو سپری کرد. 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *