تلاش پاری سن ژرمن برای جذب گلر سابق اسپانیا + کلینتون: ترامپ انسانی کثیف است – خانه ریاضیات

ورزش سه: پاری سن ژرمن قصد دارد برای جذب په په رینا، گلر ناپولی، پیشنهاد ارائه کند.

قرارداد رینا در پایان فصل آینده به پایان می‌رسد و گفته می‌شود که او قراردادش را با ناپولی تمدید نخواهد کرد
قرارداد رینا در پایان فصل آینده به پایان می‌رسد و گفته می‌شود که او قراردادش را با ناپولی تمدید نخواهد کرد. حال اسکای ایتالیا مدعی شد که او مورد توجه پاری سن ژرمن قرار گرفته و آنها قصد تور دبی نوروز 97 دارند برای جذب گلر سابق تیم ملی اسپانیا، پیشنهادی 7 میلیون پوندی ارائه کنند.

تلاش پاری سن ژرمن برای جذب گلر سابق اسپانیا

رینا در حال حاضر 3.5 میلیون پوند حقوق می‌گیرد که انتظار می‌رود با حضورش در پاری سن ژرمن، این رقم افزایش پیدا کند.با این حال اسکای مدعی شد که ده لورنتیس، قیمت تور بالی مالک ناپولی، با وجود اینکه می‌داند رینا تمدید نخواهد کرد، تمایلی به فروش او نخواهد داشت.

ورزش سه: پاری سن ژرمن قصد دارد برای جذب په په رینا، گلر ناپولی، پیشنهاد ارائه کند.

——————-
خبرگزاری تسنیم: “هیلاری کلینتون” وزیر خارجه سابق آمریکا در کتاب خود که قرار است روز 12 سپتامبر در آمریکا و با عنوان ” چه اتفاقی افتاد” منتشر شود “دونالد ترامپ” رئیس جمهور آمریکا را “شخصی کثیف” تور ارزان مسکو توصیف کرده است
کلینتون طی ماه‌های اخیر تمرکز خود را بر روی نوشتن این کتاب قرار داده تا دلایل شکست خود در جریان رقابت‌های انتخابات ریاست جمهوری و به خصوص اتهام دخالت روسیه در این انتخابات را تشریح کند.

کلینتون در دو بخش از این کتاب که شبکه ام‌اس‌ان‌بی‌سی منتشر کرده نحوه رفتار ترامپ با وی در جریان مناظره‌های تلویزیونی سال گذشته را روایت کرده و نوشته است: بر روی صحنه بودیم تور قبرس نوروز 97 و وی هر جا که من می‌رفتم دنبالم می‌کرد و به چشمانم می‌نگریست. رفتار وی به شدت مرا آزار می‌داد.

خبرگزاری تسنیم: “هیلاری کلینتون” وزیر خارجه سابق آمریکا در کتاب خود که قرار است روز 12 سپتامبر در آمریکا و با عنوان ” چه اتفاقی افتاد” منتشر شود “دونالد ترامپ” رئیس جمهور آمریکا را “شخصی کثیف” توصیف کرده است.
وی افزود: اگر جای من بودیم چه کاری می‌کردید؟ آیا آرام می‌ماندید و تبسم می‌کردید یا تور ارزان پکن آنکه به چشمانش می‌نگریستید و با صدای بلند می‌گفتید: برگرد ای انسان کثیف، دور شو. می‌دانم که تو دوست داری تا زنان را در تنگنا قرار دهی اما تو نمی‌توانی مرا در تنگنا قرار دهی. برگرد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *