طلایی: تابع تصمیم شورای فنی و فدراسیون هستم + دی میستورا امشب به تهران می‌آید – خانه ریاضیات

خبرگزاری میزان: محمد طلایی در خصوص عملکرد ضعیف تیم ملی کشتی آزاد در مسابقات جهانی اظهار داشت: برخی از ملی‌پوشان دور از حد انتظار و بسیار ضعیف ظاهر شدند و اصلا در اندازه کشتی ایران مبارزه نکردند
طلایی در پایان گفت: در جلسه شورای فنی حاضر می‌شوم و گزارش عملکرد خود، اعضای کادر فنی و کشتی گیران را به اعضا ارائه می‌دهم و در نهایت تابع تصمیم این عزیزان و فدراسیون هستم.

طلایی تصریح قیمت تور بالی کرد: شاید اگر ما امروز در رقابت‌های جهانی از برخی از چهره‌های نامدارمان بدون در نظر گرفتن فرآیند انتخابی استفاده می‌کردیم الان همه خوشحال بودند.

وی ادامه داد: یدالله محبی در حد و اندازه‌های خودش کشتی گرفت و شاید با 2 بردی که به دست آورد قانع شد وگرنه حتما او هم می‌توانست به مدال برسد. نصیری و حسین‌خانی هم بر اثر اشتباهات فنی که داشتند نتوانستند صاحب مدال شوند.

وی خاطرنشان کرد:در تور ارزان استرالیا مجموع از عملکرد تیم به هیچ عنوان رضایت نداریم، اما برای اینکه نسل جدیدی را به کشتی کشورمان معرفی کنیم باید پای مسابقات انتخابی بایستیم و البته عملکرد خارجی کشتی‌گیران را نیز مد نظر قرار دهیم.

خبرگزاری میزان: محمد طلایی در خصوص عملکرد ضعیف تیم ملی کشتی آزاد در مسابقات جهانی اظهار داشت: برخی از ملی‌پوشان دور از حد انتظار و بسیار ضعیف ظاهر شدند و اصلا در اندازه کشتی ایران مبارزه نکردند. تور اروپا پیمان یار احمدی، امیر محمدی، بهنام احسان‌پور و رضا اطری به هیچ عنوان در حد و اندازه‌های خودشان کشتی نگرفتند و بسیار ضعیف ظاهر شدند.
——————-
استفان دی میستورا، نماینده ویژه دبیرکل سازمان ملل درامور سوریه، امشب وارد تهران می‌شود.

در آستانه برگزاری ششمین نشست آستانه این دیپلمات برجسته سازمان ملل قرار است امشب به تهران وارد شود و فردا ( دوشنبه )با تعدادی از مقامات کشورمان از بلیط چارتر جمله محمدجواد ظریف، وزیر امورخارجه و حسین جابری انصاری مذاکره کننده ارشد ایران در نشست آستانه رایزنی و گفت‌وگو کند
براساس این گزارش قرار است ششمین نشست آستانه نیز طبق آنچه که اعلام شده در شهریورماه برگزار شود.

استفان دی میستورا، نماینده ویژه دبیرکل سازمان ملل درامور سوریه، امشب وارد تهران می‌شود.
گفت‌وگو در مورد آخرین وضعیت بحران سوریه و حل این بحران از طریق گفت‌وگوهای تور سریلانکا نوروز 97 سیاسی محور رایزنی‌های این دیپلمات با مقامات تهران خواهد بود.

دی میستورا پیش از این نیز چندین بار به تهران سفر کرده است.

در آستانه برگزاری ششمین نشست آستانه این دیپلمات برجسته سازمان ملل قرار است امشب به تهران وارد شود و فردا ( دوشنبه )با تعدادی از مقامات کشورمان از جمله محمدجواد ظریف، وزیر امورخارجه و حسین جابری انصاری مذاکره کننده ارشد ایران در نشست آستانه رایزنی و گفت‌وگو قیمت تور شیراز کند.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *